دانلود تحقیق درباره برج العرب

دانلود تحقیق درباره برج العرب
دانلود تحقیق درباره برج العرب |965166|zaranetwork

تعداد صفحات:8

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

برج العرب همانند برج ايفل ، مجسمه آزادي ، مجسمه ابو الهول و پل لندن ، با گونه اي تنديس پردازي مدرن در ميان بناهاي شگرف عجايب مدرن جهان خود نمايي ميكند. امروزه اين برج در سراسر جهان شناخته شده است و هيچ يك از ويژگي هاي آن را نمي توان ناديده گرفت. اولين ويژگي قابل توجه شباهت اين عمارت به كشتي بادباني است.

هدف از ساخت اين هتل بر روي جزيره اي مصنوعي در فاصله 280 متري ساحل خليج فارس و ايجاد راه ارتباطي از اين جزيره به كناره دريا ، فراهم ساختن مكاني دنج براي ميهمانان است.

برج العرب بخشي از مركز تفريحي ساحلي جمير است كه توسط معمار اسكاتلندي به نام جاناتان اسپيرز طراحي شد. او اين مجتمع را به سفارش مالك آن شيخ محمد - ساخت.مطالب دیگر:
📒دانلود تحقیق در موردپايان‌نامه کارشناسي ارشد رشته مدیریت تکنولوژی📒دانلود تحقیق در موردپايش و ارزشيابی برنامه EPI📒دانلود تحقیق در موردپخت و پزصحيح📒دانلود تحقیق در موردپدافند غير عامل📒دانلود تحقیق در موردپردازش تصوير📒دانلود تحقیق در موردپردازش تصویر به روش هیستوگرام📒دانلود تحقیق در موردپردازنده های DSPو امکان سنجی یک سامانه حداقلی جهت کار با آنها📒دانلود تحقیق در موردپرزنته نهايي دانش📒دانلود تحقیق در موردپرستاري کودکان (کودک سالم)📒دانلود تحقیق در موردپرستاری در شکستگی ها📒دانلود تحقیق در موردپروار بندی گوساله📒دانلود تحقیق در موردپروتكل درمان وابستگي به مواد افيوني با داروهاي آگونيست📒دانلود تحقیق در موردپروتکل مصرف مواد گندزدا و روش های استفاده از آن در محیط های بیمارستانی📒دانلود تحقیق در موردپرورش تاکهای انگور برای چیله -I📒دانلود تحقیق در موردپرورش كرم ابريشم📒دانلود تحقیق در موردپروپوزال📒دانلود تحقیق در موردپروژه احداث كارخانه آسفالت وسنگ شكن📒دانلود تحقیق در موردپروژه درس تکنیک خلا(sem)📒دانلود تحقیق در موردپروژه درس تکنیک خلا📒دانلود تحقیق در موردپزشکی واحد پزشکی تهران📒دانلود تحقیق در موردپول و بانکداری📒دانلود تحقیق در موردپيش طرح الگوي اسلامي-ايراني پيشرفت📒دانلود تحقیق در موردپژوهش مشکلات کنونی پژوهش و پیامدهای آن📒دانلود تحقیق در موردپیشگیری از بیماری های پریودنتال📒دانلود تحقیق در موردپیشگیری و کنترل مصرف دخانیات در نظام ارایه خدمات بهداشتی بر اساس برنامه ایراپن