مقاله ترجمه شده بی نظمی قابل گزارش و کیفیت حسابرسی: دیدگاه آفریقای جنوبی

مقاله ترجمه شده بی نظمی قابل گزارش و کیفیت حسابرسی: دیدگاه آفریقای جنوبی
مقاله ترجمه شده بی نظمی قابل گزارش و کیفیت حسابرسی: دیدگاه آفریقای جنوبی|50697168|zaranetwork

شامل 25 صفحه در قالب ورد و قابل ویرایش


فایل اصلی مقاله بصورت pdf هم موجود می باشد.


عنوان فارسی:مقاله انگلیسی ترجمه شده


بی نظمی قابل گزارش و کیفیت حسابرسی: دیدگاه آفریقای جنوبی


عنوان انگلیسی:

Reportable irregularities and audit quality: Insights fromSouth Africa


چکیده:

پس از رسوایی های متعدد شرکت های بزرگ و اخیرا، بحران مالی جهانی، این موضوع به ویژه با کیفیت حسابرسی مرتبط است. به طور فزاینده، ای حوزه های قضایی متعدد بر شکل برون زا تر از کنترل بر حرفه حسابرسی به نفع بهبود کیفیت تعهدات حسابرسی و قابلیت اطمینان گزارش حسابرسی تکیه دارند.


هدف از این پژوهش، بررسی مورد برای یک شکل اجباری آگاهی دادن توسط حسابرسان آفریقای جنوبی است. با استفاده از یک رویکرد تفسیری، این مقاله به بررسی ارتباط بین انجام گزارش تکمیلی و مفاهیم کیفیت حسابرسی
می پردازد، توصیه می کند که شرایط لازم برای حسابرسان برای آوردن تخطی های خاص به توجه به یک تنظیم مناسب می تواند برای سیاست گذاران مورد توجه باشد.


در عین حال، پژوهش به مطالب موجود در مقلات با ارائه یکی از اولین حساب های تفسیری کیفیت حسابرسی و گزارش در یک محیط غیر انگلوساکسون می افزاید.



کلمات کلیدی:کیفیت حسابرسی ، گزارش حسابرسی ، ممیزی خارجی ، 1SQC 1 ، بی نظمی قابل گزارش آفریقا جنوبی ، آگاهی دادن


مقدمه


در آفریقای جنوبی، علاوه بر وظیفه ابراز نظر در صورتهای مالی یک مشتری، از حسابرس خارجی انتظار می رود تا گزارش بی نظمی را (در RI) مورد توجه یک تنظیم کننده مستقل قرار دهد:


تنظیم مقررات انجمن مستقل حسابرسان (IRBA). نیاز این گزارش اضافی، که ممکن است آزادانه به عنوان شکلی از آگاهی دادن در نظر گرفته شود، پیدایش آن در دهه 1950بود، زمانی که دولت آفریقای جنوبی موقعیتی را به حسابرسان بدهکار بود تا تنها به ارائه یک نظر عمومی در صورتهای مالی نپردازند.


پس از مجموعه ای از شکست های محلی شرکت ها و رسوایی حاکمیت بین المللی (کونار، و همکاران، 2003؛ مانوئل، 2002؛ NEL، 2001)، وظیفه گزارش دهی گسترده تر شد و بصورتی پایدار و محکم در عمل حسابرسی آفریقای جنوبی در بخش 45 از حسابرسی تثبیت شغل قانون انجام پذیرفت No26 (2005) (APA).


اگر چه فرانسه، مالزی، انگلستان و ایالات متحده آمریکا نیاز به گزارش های مشابه دارند، این اغلب تنها از نظر استاندارد های حسابرسی مربوط و یا اعمال در شرایطی محدود انجام می شود (مارون و Gowar، 2012. NEL، 2001؛ شولتز، جانسون، موریس، و Dyrnes ، 1993). در مقابل، آفریقای جنوبی یکی از معدود حوزه های قضایی است که در آن حسابرس با یک وظیفه عمومی مواجه است تا در مورد تخطی ها ی قید شده خبر دهد (NEL، 2001).





مطالب دیگر:
📜371-كنترل ایمنی و پایداری سد بتن غلتكی (RCC جگین با استفاده از تحلیل دینامیكی تاریخچه زمانی📜372-مقایسه تحلیلی سه نرم افزار MODULUS6.0، ELMOD5.0 وEVERCALC5.0 در محاسبه معكوس ضرایب ارتجاعی لایه های روسازی📜373- برآورد تحلیلی نشست ناشی از تونلسازی با سپر تعادلی زمین📜374-تحلیل دیوارهای حائل با استفاده از شبكه عصبی مصنوعی📜375-تحلیل تنش-كرنش سیستمهای مختلف اتصال دیوار آب بند بتن پلاستیك به هسته سدهای خاكی در بارگذاری استاتیكی و دینامیكی📜376- تحلیل عددی رفتار سد خاكی مسجد سلیمان و پیش‌بینی رفتار سد ملاصدرا📜377- بررسی میزان خطا در طراحی بر اساس عملكرد سازه های فولادی توسط تحلیل دینامیكی غیرخطی مقیاس شده📜378-اندركنش دینامیكی پی های عمیق و خاك اطراف با تحلیل های تاریخچه زمانی📜379- تحلیل رفتار تنش كرنش سد البرز با استفاده از قرائت های ابزار دقیق و تحقیق میزان و موقعیت تنش­های بحرانی حین ساخت تا پایان ساخت📜380- ارزیابی آسیب پذیری و بهسازی لرزه­ای ساختمان­های فولادی موجود با سیستم سازه­ای دوگانه به روش تحلیل استاتیكی غیرخطی و طیف ظرفیت📜381- تحلیل استاتیكی و دینامیكی سدهای سنگریزه ای با هسته بتن آسفالتی📜382-یك روش جدید برای تحلیل الاستیك غیرخطی دكلهای مهارشده با كابل📜383- تحلیل احتمال­­اندیشانه كمانش صفحات نا همسانگرد چند­لایه در فضای عدم قطعیت📜384- تعیین اثر دیافراگم در تحلیل تیرها و شبكه­ های خمیده­ی افقی فولادی📜385- تحلیل اجزای محدود غیر خطی اتصال كف ستون ها با تقویت كننده های مثلثی و ذوزنقه ای📜386- استفاده از روش های گراف تئوریكی برای بهبود خوش وضعی ماتریس نرمی سازه در تحلیل بهینه سازه ای📜387-بررسی تحلیل دینامیكی غیر خطی سدهای بتنی وزنی، به دو روش اویلری و لاگرانژی📜388- ارزیابی وضعیت روسازی شبكۀ معابر به دو روش تحلیل سلسله مراتبی و منطق فازی و مقایسۀ نتایج تحلیلی دو روش📜389- تحلیل قابلیت اطمینان نشت سد خاكی - مطالعه موردی، سد چاه نیمه شماره 4📜390- كاربردهای نظریه گروه و گروه­های تقارنی در تحلیل سازه­های فضاكار با تقارن­های پیچیده📜391- تحلیل دینامیكی صفحات نسبتاً ضخیم مستطیلی واقع بر بستر ‏ارتجاعی تحت اثر بار متحرك بر اساس تئوری های تغییر فرم ‏برشی📜392- تحلیل شمعهای تكی تحت بار افقی با روش گوه كرنش📜393- تحلیل پایداری سواحل رودخانه‌های مركب📜394- تحلیل عددی مقاوم­سازی شیب­ها در زیر پی­های سازه­های بلند📜395-روشی تحلیلی برای برآورد فشار جانبی ناشی از سربار بر دیوارهای حائل صلب