پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک
پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه تفکر استراتژیک|42083469|zaranetwork

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق تفکر استراتژیک که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم184/97 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری تفکر استراتژیک عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم.

تفکر استراتژیک به معنای پیش بینی یا نگاه به جلو است که این نگاه به جلو مبتنی بر شناخت گذشته و نگاهی به عقب می باشد. مفاهیم تبیین کننده ابعاد مهمی از تفکر استراتژیک است که تحول از رویکردهای تجویزی برنامه ریزی استراتژیک سنتی، که درمحیط های ساده و قابل پیش بینی کاربرد بیشتری داشتند، به سمت رویکردهای توصیفی در فضای تفکر استراتژیک، که در محیط های پیچیده و متحول و غیر قابل پیش بینی کاربرد دارند، دیده می شود.


البته باید به این موضوع اشاره نمود که در این فضای جدید، تفکر استراتژیک و برنامه ریزی استراتژیک می توانند به عنوان مکمل عمل کرده و در واقع تعامل متفکران استراتژیک و برنامه ریزان استراتژیک است که می تواند هنر و علم مدیریت استراتژیک را با یکدیگر تلفیق نمایند. ترکیبی از تفکر خلاق و واگرا در نزد متفکران استراتژیک و تفکر تحلیل و همگرا در برنامه ریزان استراتژیک است که می‌تواند منجر به پیوند میان تفکر و عمل در راهبرد شود. ولی به هر حال در این فضای جدید ماهیت اصلی راهبرد، نشأت گرفته از تفکر استراتژیک است و برنامه ریزی صرفاً سعی می کند که شرایط را برای اجرای راهبرد در سازمان فراهم کند و به طور قطع این نوع از برنامه ریزی بسیار اقتضایی و متغیری از تفکر استراتژیک سازمان است (میتنزبرگ، 1384؛ غفاریان، 1384).

فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش تفکر استراتژیک

۲-4 -تفکر استراتژیک
۲-5-تحول رويكردهاي راهبرد
۲-6 -تفکر استراتژیک و ابعاد آن
۲-7 -الگوهای مدیریت استراتژیک در بخش عمومی
۲-8 -کاربست مدیریت استراتژیک در سازمان‌های دولتی
۲-9- رشد یافتگی ورشد نیافتگی آرگریس
۲-۱6 -پیشینه تحقیق
۲-۱6-۱- تحقیقات انجام شده خارجی
۲-۱6-۲ -تحقیقات انجام شده داخلی
منابع و ماخذ
منابع فارسی
منابع غیر فارسی


"

مطالب دیگر:
پاورپوینت آشنایی با انواع اجتماع های درمانیپاورپوینت انواع تراکشن پوستیپاورپوینت نگاهی به علم روانشناسیپاورپوینت بهداشت مادر و نوزادانپاورپوینت بررسی غنی سازی آرد با آهن و اسید فولیکپاورپوینت ایدز و تاریخچهپاورپوینت تاریخچه پیدایش مدیریت توسعهپاورپوینت عوامل فیزیکی زیان آور محیط کار 67 اسلایدپاورپوینت دیپلوکک گرم منفیپاورپوینت منشا حیات و چگونگی ظهور جانداران در روی کره زمینپاورپوينت کوروناویروس عامل بیماری تنفسی در خاورمیانهپاورپوينت جنگ اقتصادیپاورپوينت شبکه های ماهواره ایپاورپوینت استخوان بندی انسانپاورپوینت کتاب روش تحقیق در مدیریت از دکتر حافظ نیادانلود پاورپوینت کتاب روش تحقیق در علوم انسانیدانلود پاورپوینت کتاب مدیریت تعاونی ها از محمد مقدمپاورپوینت کتاب تصمیم گیری و خط مشی دولتی از دکتر الوانیپاورپوینت کتاب ریاضی پیش دانشگاهی از شمس الملوک خوش دلدانلود پاورپوینت کتاب اقتصاد خرد از دکتر پژویانپاورپوینت کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت 1 از عادل آذردانلود پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی از دکتر باباجانیدانلود پاورپوینت کتاب حقوق اساسی از دکتر سعیدیپاورپوینت کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت از دکتر علی رضاییانپاورپوینت کتاب فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه از اسفندیار فرج وند