پرسشنامه تفکر قطعی نگر یونسی و میرافضل

پرسشنامه تفکر قطعی نگر یونسی و میرافضل
پرسشنامه تفکر قطعی نگر یونسی و میرافضل|41017058|zaranetwork

مشخصات « پکیج آموزش مهارت های زندگی»روایی و پایایی: دارد خرده مقیاس ها: دارد نحوه نمره گذاری: دارد منابع: دارد تعداد سوال: 36 سوالی نوع فایل: word

این پرسشنامه یک پرسشنامه محقق ساخته است که بر پایه مبانی نظری مربوط به نظریه های شناختی (یونسی، 1383) و نیز تجربه های بالینی، توسعه داده شده است (یونسی، عسگری و بهرامی، 1387).

این مقیاس دارای 36 سوال است که با روش 4 امتیازی لیکرت (1 برای گزینه کاملا موافقم تا 4 برای گزینه کاملا مخالفم)، نمره گزاری می شود.

بدین ترتیب، هر چه نمره فرد در مقیاس بالاتر باشد، میزان قطعی نگری وی بیشتر است.

پایایی یونسی و بهرامی (1387)، در یک گروه 100 نفری از نمونه پژوهش خود پایایی این مقیاس را به دست آوردند که اعتبار کل این مقیاس از طریق ضریب همسانی درونی برابر با 821/ . و از طریق بازآزمایی (با فاصله یک هفته) برابر با 78/ . بود.


مطالب دیگر:
📃پاورپوینت اعمال یداوی و جراحیهای صغیر (فصد، سل و بتر)📃پاورپوینت امنیت پایگاه داده اوراکل Oracle Security📃پاورپوینت بحران نامه های ناخواسته الكترونیک معضلی به نام هرزنامه📃پاورپوینت بررسی سیر تکامل و پیدایش تفکر مدیریت📃پاورپوینت بررسی تاثیرات SMS در حوزه ارتباطات📃پاورپوینت بررسی علل ایجاد و تشدید پدیده یوتروفیکاسیون و ارائه راه کارهای مدیریتی و زیست محیطی📃پاورپوینت بررسی قوانین و مقررات مالیاتی در قانون جدید مالیاتها📃پاورپوینت برنامه ریزی و کنترل موجودی📃پاورپوینت برندسازی شخصی در ورزش بایدها و نبایدها📃پاورپوینت بهداشت درحوادث و سوانح📃پاورپوینت بهداشت و سلامتی آرایشگاهها📃پاورپوینت بیماری هتروفیس📃پاورپوینت بیماریهای ریوی📃پاورپوینت بیماریهای مدیاستن📃پاورپوینت بیوایمپلنتها و تاریخچه استفاده از بیوایمپلنتها در علم پزشکی📃پاورپوینت تجارت الکترونیکی و کسب و کار الکترونیکی📃پاورپوینت تحلیل الگوریتمها 15 اسلاید📃پاورپوینت تحول در نظام های مدیریتی📃پاورپوینت ترانزیستورهای اثر میدان (FET)📃پاورپوینت تشریح الزامات سیستم مدیریت HSE📃پاورپوینت تغذیه درنوجوانان، بزرگسالان و سالمندان و نقش آن درپیشگیری ازبیماریها📃پاورپوینت شیوه ارجاع دهی APA و راهنمای آن📃پاورپوینت پالایش شمای داده و صورتهای نرمال📃پاورپوینت پخت و پز صحیح و معرفی انواع ظروف و کاربرد آنها📃پاورپوینت پدیده بیوالکتریک Bioelectrical Phenomena