پاورپوینت شایعه و افكار عمومی

پاورپوینت شایعه و افكار عمومی
پاورپوینت شایعه و افكار عمومی|40274572|zaranetwork

دانلود پاورپوینت با موضوع شایعه و افكار عمومی، در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

مفهوم شایعه

ویژگی های شایعه

چگونگی پیدایش شایعه

زمینه پذیرش و سرعت انجام شایعه

چگونگی خنثی سازی و مبارزه با شایعه در افکار عمومی

نتیجه گیری

منابع

قسمتی از متن:

شایعه به دلیل پیوند با انسان پدیده ای اجتماعی است كه در تمام جوامع انسانی متداول است و تصور جامعه ی بدون وجود شایعه امری محال به نظر می رسد. این پدیده بیشتر در گفت و شنودهای دوستانه آشكار می شود. ابزار ارتباطی شایعه در مجموع كلام است. اگرچه ابزارهای دیگر ارتباطی از جمله ارتباط جمعی نیز گهگاه در كار ایجاد شایعه داخلت دارند.

محتوای شایعه گاه ساختگی و غیرواقعی است و زمانی نیز می تواند نشانگر بخشی از یك واقعیت اجتماعی باشد كه انسانها بدون پیگیری در صحت و سقم و ریشه های آن در انتشار شایعه دخالت عمده ای دارند. شایعه در زمان بحران و رسوایی های اجتماعی پدید می آید،‌از این رو آن را در زمره ی پدیدارهای جمعی نیز می دانند و گاه به عنوان ابزار سیاسی در جهت ایجاد تنش در جامعه استفاده می شود و از این طریق امنیت ملی جامعه را در خطر اندازد و در سطح فراملی، سوءظن به ظاهر موجه در میان اقوام و ملل به وجود آورد و در نهایت موجب جنگهای روانی شود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " شایعه و افكار عمومی " می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
بررسی كشاورزی-ارزیابی اثرا توسعه صنعتی بر محیط زیستبررسی فیبر نوریمطالعه مقایسه ای و تطبیقی مسئولیت مدنی مدیران شركتهای تجاریبررسی معماری - شهرنشینی در زاهدانبررسی مقایسه میزان توانمندی فنی ،ادراکی ،انسانی مدیران زن و مردبررسی مولكول نگاری پلیمری سنتز و كاربرد آن در استخراجبررسی اثرات درمان نوروسایكولوژی در كارآمدی خواندن دانش‌آموزان مبتلا به نارسا خوانی تحولیبررسی نقش ارزشیابی در نظام پرداخت كاركنان دولتبررسی واكسن و ایمن سازیبررسی چالش های حقوقی ناشی از تورم قوانین کیفری و راههای برون رفت از بحران مربوط در ایرانبرنامه نویسی انبارداریبررسی عوامل موثر در اجرای سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM)و ارائه الگوی مناسب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاهبررسی رابطة میان هوش هیجانی و سلامت روانیكنترل و كاهش پدیده كودك آزاریبررسی مبانی حكومت دموكراتیك و اقتدار گرابررسی انبار ITبررسی ورزش تیراندازیطراحی و تبیین مدل رتبه بندی اعتباری مشتریان با استفاده از شبكه‌های عصبیپرسشنامه ابزار گردآوری داده‌هاپرسشنامه خود پنداره راجرزكنترل توان راكتیو در خطوط انتقالمقیاس هوش اخلاقیلغتنامه شهرسازیگزارش کارآموزی در یک شرکت ITپروژه کارآفرینی تولید کاغذ