پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مساله عادت)

پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مساله عادت)
پاورپوینت تعلیم و تربیت در اسلام (مساله عادت)|40273717|zaranetwork

دانلود پاورپوینت با موضوع تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت)، در قالب pptx و در 16 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مسأله تربیت

تعریف تربیت از نظر علمای قدیم

تعریف عدالت در نظر علمای قدیم

تربیت در چه سنی صورت می گیرد؟

تمثیل مولوی

تمثیل سعدی

نظریه علمای غرب

نقد نظریه عادت

اقسام عادت

عادات فعلی و عادات انفعالی

برای اینكه ما نیروی عقل و اراده را در خود تقویت كنیم چه راهی‏ وجود دارد

ملاك اخلاقی بودن‏ چیست

قسمتی از متن:

عادت فعلی: یک سلسله عاداتی است که به عامل خارجی ارتباط ندارد. ( یعنی انسان تحت تأثیر یک عامل خارجی قرار نمی گیرد بلکه کاری را در اثر تکرار و ممارست و عادت شدن بهتر انجام می دهد. ) مثل هنر ، شجاعت .

عادات انفعالی: آنهایی است که انسان تحت تأثیر یک عامل بیرونی است. عادت انفعالی معمولا حالت انس برای انسان ایجاد می کند. مثل سیگار کشیدن.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " تعلیم و تربیت در اسلام (مسأله عادت) " می باشد که در حجم 16 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
🔥پروژه طراحی سایت رستوران با PHP🔥نمونه سوالات فنی حرفه ای عکاسی دیجیتال🔥پاورپوینت 27 صفحه ای کارافرینی(به همراه لینک رایگان بازدید)🔥دانلود کتاب Relentless جلد اول اثر Karen Lynch🔥دانلود کتاب Refuge جلد دوم از مجموعه Relentless اثر Karen Lynch🔥دانلود کتاب Rogue جلد سوم از مجموعه Relentless اثر Karen Lynch🔥دانلود کتاب Warrior جلد چهارم از مجموعه Relentless اثر Karen Lynch🔥دانلود کتاب Haven جلد پنجم از مجموعه Relentless اثر Karen Lynch🔥پروژه برنامه نویسی سیستم ثبت نام دانشجویی به زبان php🔥پروژه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با زبان php🔥پروژه طراحی سایت روانشناسی با زبان php🔥پروژه برنامه نویسی مسابقه ماشین سواری به زبان open GL🔥پروژه تحقیقاتی انواع پودرهای جوشکاری🔥پاورپوینت آماده معرفی انواع مصالح ساختمانی🔥پروژه برنامه نویسی مدیریت خوابگاه دانشجویان با سی شارپ🔥پروژه برنامه نویسی مدیریت باشگاه بدنسازی با سی شارپ🔥پروژه برنامه نویسی مدیریت زندان جاوا🔥پروژه برنامه نویسی مدیریت پشته با جاوا🔥پروژه برنامه نویسی مدیریت کارمندان با جاوا🔥پروژه برنامه نویسی شبیه ساز پمپ بنزین با Arena به همراه گزارش🔥پروژه برنامه نویسی مدیریت کتابخانه به زبان اکسس🔥پاورپوینت آماده فرسایش خاک🔥پروژه برنامه نویسی ثبت و مدیریت اطلاعات یک فروشگاه🔥پروژه برنامه نویسی مرکز آموزش به زبان PHP‌ با سورس کامل🔥پروژه برنامه نویسی رزرو بلیط هواپیما به زبان ویژوال بیسیک VB