پاورپوینت تفکر مثبت

پاورپوینت تفکر مثبت
پاورپوینت تفکر مثبت|40192788|zaranetwork

بخشی از متن:

ذهن‌ آدمی کارگاه تولید فکر است که از منبعی به نام ضمیر ناخودآگاه سرچشمه می‌گیرد.
در حقیقت نوع و کیفیت افکار و اندیشه ی آدمی سازنده ی نوع و کیفیت زندگی اوست، اندیشه‌ی زیبا و مثبت می‌تواند بهشتی در زندگی انسان بسازد، چنانکه اندیشه‌ی منفی و یأس‌آور می‌تواند جهنمی در زندگی او خلق کند. انسان‌ها همان خواهند شد که در اندیشه ی آنند، بنابراین آینده ی هر کس در گرو چگونگی نگرش او به زندگی است.
موفق‌ترین انسان‌ها کسانی هستند که توانسته‌اند در ذهن خود اندیشه‌های مثبت داشته باشند؛ آنان که می‌پندارند «قادر نیستند» ، در واقع مثبت‌نگری را کنار گذاشته و در جنبه‌های منفی وقایع تمرکز کرده‌اند.
ضمیر نا خودآگاه:
ضمیر ناخودآگاه یک کامپیوتر است که ورودیهای خود را از شش کانال دریافت می کند . تمام اطلاعاتی که در هر لحظه انسان از طریق حواس پنجگانه خود دریافت می کند یک نسخه از آن نیز به ضمیر ناخودآگاه می رود. هم چنین در هر لحظه هر رشته فکری انسان و هر اندیشه او یک نسخه اش به ضمیر ناخودآگاه او منعکس می شود و این اطلاعات توسط ضمیر ناخودآگاه پردازش می شود و حاصل آن یک خروجی خواهد بود که باعث ساختن نظام باورها و شخصیت انسان می شود و یا اینکه این خروجی بر روحیه و فیزیولوژی بدن تاثیر می گذارد و یا اینکه در دنیای بیرون از انسان اثری را برای او پدید می آورد .

فهرست مطالب :
مقدمه
ضمیر نا خود آگاه
برنامه ریزی ضمیر نا خود آگاه
تفكر مثبت
افکار مثبت
ویژگیهای افراد مثبت نگر
راهكارهای تقویت تفكر مثبت
تلقین
نتیجه گیری
منابع


مطالب دیگر:
📃کسب و کار اینترنتی 300000 تومان در 30 دقیقه📃قدرت نامحدود آنتونی رابینز📃کتاب جادوی فکر بزرگ – دیوید جوزف شوارتز📃دانلود درس‌‌نامه سیره عملی حضرت یوسف علیه‌السلام؛ نسخه ویژه مربیان؛ فایل پی‌دی‌اف📃دانلود درس‌‌نامه سیره عملی حضرت سلیمان علیه‌السلام؛ نسخه ویژه مربیان؛ فایل پی‌دی‌اف📃دانلود درس‌‌نامه سیره عملی حضرت عیسی علیه‌السلام؛ نسخه ویژه مربیان؛ فایل پی‌دی‌اف📃دانلود درس‌‌نامه سیره عملی حضرت ابراهیم علیه‌السلام؛ نسخه ویژه مربیان؛ فایل ورد📃دانلود درس‌‌نامه سیره عملی حضرت آدم علیه‌السلام؛ نسخه ویژه مربیان؛ فایل پی‌دی‌اف📃دانلود قالب وردپرس شیپور📃دانلود درس‌‌نامه سیره عملی حضرت موسی علیه‌السلام؛ نسخه ویژه مربیان؛ فایل وورد📃دانلود فایل پی دی اف کتاب «هیئت بهتر»📃دانلود فایل PDF کتابچه احکام مسجدی📃آموزش افزایش آلت تناسلی📃کسب درامد 15 میلیون درماه بدون 1 ریال سرمایه کاملا تست شده(تعجب نکنید!بخوانید)📃دانلود کتاب آموزش سریع بیلیارد📃دانلود کتاب آموزش کوه نوردی📃پروژه خط تولید کولرابی📃مود کردن بازی های آندروید📃دانلود رایگان کتاب رازpdf(تفسیری از اشو برداستان های صوفیان📃پروژه نگهداری و تعمیرات تجهیزات کارخانه📃پروژه مدیریت زنجیره تامین📃پروژه روش AHP(فرایند تحلیل سلسله مراتبی)📃كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان تضميني📃طلا، تاریخچه و ژنز ذخایر Gold History and Genesis of Deposits📃پاور پوینت کاربرد نانو در بسته بندی مواد غذایی