پرسشنامه افسردگی، اضطراب، استرس DASS- 21

پرسشنامه افسردگی، اضطراب، استرس DASS- 21
پرسشنامه افسردگی، اضطراب، استرس DASS- 21|40089417|zaranetwork

پرسشنامه افسردگی، اضطراب و استرس شامل 21 گویه است که این عبارات مرتبط با علایم عواطف منفی(افسردگی، اضطراب و استرس ) تشکیل شده است. خرده مقیاس افسردگی شامل عباراتی است که خلق ناشاد، فقدان اعتماد به نفس ، ناامیدی، بی ارزش بودن زندگی، فقدان علاقه برای درگیری در امور، عدم لذت بردن از زندگی و فقدان انرژی و قدرت را می سنجد. خرده مقیاس اضطراب دارای عباراتی است که می کوشد تا بیش انگیختگی فیزیولوژیک، ترس ها و اضطراب موقعیتی را مورد ارزیابی قرار دهند و خرده مقیاس استرس عباراتی چون دشواری در دستیابی به آرامش، تنش عصبی، تحریک پذیری و بیقراری را در بر می گیرد.

تعدادی از عبارت هایی که مردم برای تعریف خود از آنها استفاده می کنند در زیر آمده است . هریک از عبارتها را بخوانید و سپس با توجه به مقیاس زیر عددی را بنویسید که نشان می دهد شما همین الان، یعنی در این لحظه چه احساسی دارید. هیچ پاسخی درست یا غلط نیست. وقت زیادی را صرف هیچ عبارتی نکنید. بلکه پاسخی دهید که به نظرمی رسد به بهترین وجه احساسات شما را در حال حاضر توصیف می کند.


مطالب دیگر:
📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 30 (سود هر سهم)📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 31 (داراییهای غیرجاری نگهداری شده برای فروش و عملیات متوقف شده)📝پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 32 (کاهش ارزش دارایی ها)📝پاورپوینت رهنمودهای عملی مدیریت خطر تقلب📝دانلود تحقیق حسابداری صنعتی📝دانلود تحقیق حسابداری مالیاتی📝دانلود پاورپوینت DNA موتورها📝دانلود تحقیق بیولوژی سلولی📝دانلود تحقیق آبیاری در زراعت سیب زمینی📝دانلود تحقیق ارنست مایر و چارز داروین📝دانلود تحقیق آلودگی هوا و اثرات آن📝دانلود تحقیق انار📝دانلود تحقیق انواع روش های تعیین سن درختان📝طرح دعوتنامه فوت طراحی شده با فتوشاپ📝دانلود تحقیق بیماری جنون گاوی📝دانلود تحقیق حفاظت محیط زیست📝دانلود تحقیق خارشتر📝دانلود تحقیق روش های ازدیاد گیاهان📝دانلود تحقیق زنبورداری📝دانلود تحقیق گیاه سویا📝دانلود تحقیق هلو📝دانلود تحقیق آتش سوزی📝دانلود تحقیق ارتباطات و نحوه برخورد با دیگران📝دانلود تحقیق ترور و دفاع مشروع📝طرح آگهی ترحیم مادر (سومین روز درگذشت)