دانلود مقاله ترجمه شده اختلالات سرگیجه و تعادل قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی

دانلود مقاله ترجمه شده اختلالات سرگیجه و تعادل قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی
دانلود مقاله ترجمه شده اختلالات سرگیجه و تعادل قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی|40085715|zaranetwork

خلاصه

سرگیجه یک شکایت شایع می باشد که با بالا رفتن سن شیوع پیدا می کند. کاهش، از دست رفتن یا اختلال عملکرد در یک یا چند از اجزای سیستم تعادل ما ممکن است با پیری، با تعدادی از بیماری ها و صدمات باعث آشفتگی تعادل و سرگیجه شود. تشخیص آن شامل یادآوری جزئیات، تست عملکرد شنوایی، تست موضعی و ارزیابی کنترلی وضعیت می باشد. در این فصل برخی از تشخیصات سر گیجه توضیح داده می شود که در آن تمرینات تحرکی برای بهبود آن ضروری است.

از دست دادن شدید عملکرد دهلیزی محیطی از یک طرف منجر به شروع ناگهانی سرگیجه شدید و عدم تعادل می شود. بهبود آن می تواند از طریق تحریک سیستم دفاعی اصلی به تدریج با افزایش حرکت چشم و سر و ورزشهای تعادلی شتاب پیدا کند. سرگیجه موضعی متغییر خوش خیم (BPPV) زمانی اتفاق می افتد که اتوکونیا خارج از موقعیت معمول خود، به یکی از کانل های نیمه حلقوی گوش داخلی انتقال پیدا کرده و با حرکات سر یا تغییرات وضعیتی موجب سرگیجه شود.BPPV با دو اصل درمانی معالجه می شود: تمرینات عادتی و مانور درمانی. آسیب به سیستم عصبی مرکزی و تغییرات وابسته به سن در سیستم تعادل همچنین می توانید به سرگیجه و عدم تعادل منجر شود. در افراد مسن، سرگیجه و عدم تعادل یک خطر جدی برای افتادن ها و شکستگی های بعدی را تشکیل می دهند. در مورد آسیب به سیستم عصبی مرکزی و سرگیجه های مربوط به سن، هدف از تمرینات بدنی؛ بهبود تعادل، هماهنگی و قدرت، به منظور کاهش ترس از جنبش و افزایش سطح فعالیت می باشد.


مطالب دیگر:
📜دانلود پاورپوینت پست های گازی📜دانلود پاورپوینت پرسشنامه کارگاه📜دانلود پاورپوینت پرستاری بیماری های قلب و عروق📜دانلود پاورپوینت پردازه ها) اسلایدهای فصل سوم کتاب سیلبرشاتز📜دانلود پاورپوینت پردازش داده ها و مدیریت پایگاه اطلاعات📜دانلود پاورپوینت برنامه كاهش آلودگي آبها در جهان📜دانلود پاورپوینت کاربرد رنگ ها درايمنی📜دانلود پاورپوینت کاربرد رنگ ها درايمنی 1📜دانلود رایگان کتاب دن کیشوت ترجمه محمد قاضی pdf جلد1و2📜تلفات توان در شبکه فشار ضعیف(به همراه لینک رایگان بازدید)📜انرژی های نو(به همراه لینک رایگان بازدید)📜معرفی انواع رله های مورد استفاده در شبکه های برق رسانی کشور(به همراه لینک رایگان بازدید)📜دیکشنری تصویری عربی - انگلیسی📜مقاله زبان اصلی MUNICIPAL WIRELESS NETWORK📜دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال ترجمه فارسی pdf📜دانلود پاورپوینت یادگیری و انواع آن📜دانلود پاورپوینت هوش مصنوعي📜دانلود پاورپوینت هوش مصنوعی در کاربریهای پزشکی📜دانلود پاورپوینت هدایت از طریق انگیزش📜دانلود پاورپوینت نهاد‌های مربوط به حقوق بشر در سازمان ملل متحد Les organes des droits de lhomme des Nations Unies📜دانلود پاورپوینت نقشه راه کارگروه سازماندهی مد و لباس📜دانلود پاورپوینت نقش سازمان های فرا ملّی در توسعه سلامت📜دانلود پاورپوینت نظریه های نوین در مدیریت آموزشی📜دانلود پاورپوینت نظام مراقبت بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن📜دانلود پاورپوینت نحوه تولید کامل قطعات اویل پمپ