بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهان

بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهان
بررسی موضوعی روابط عمومی در ایران و جهان|40061072|zaranetwork

مقدمه

تعریف روابط عمومی

جی ای گرونیك نظریه پرداز معاصر روابط عمومی را مدیریت ارتباط بین یك سازمان در این رشته و همگان هایی می‌داند كه با آن سروكار دارند.

ركس هارلو كه از پیشقدمان روابط عمومی در جهان است و تالیفات گوناگونی در این رشته دارد این تعریف را پیشنهاد می‌كند:

روابط عمومی عبارت است از دانشی كه بوسیله آن سازمان ها آگاهانه می‌كوشند به مسئولت اجتماعی خویش عمل نمایند تا بتوانند تفاهم و پشتیبانی كسانی را كه برای مؤسسه اهمیت دارند بدست آورند.

درواقع روابط عمومی هنری است كه به كمك آن می‌توان مؤسسه، سازمان و فرد مورد علاقه و احترام كارمندان، مشتری ها و مردمی كه با آن سروكار دارند قرار داد. روابط عمومی بخشی از وظایف مدیریت سازمان است. عملی است ممتد، مداوم و طرح ریزی شده كه از طریق آن افراد و سازمان ها می‌كوشند تا تفاهم و پشتیبانی كسانی را كه با آنها سروكار دارند بدست آورند.


مطالب دیگر:
📚پاورپوینت آموزش نقشه کشی معماری📚پاورپوینت بازار کارا و تحقیقات بازار سرمایه در حسابداری📚پاورپوینت جزوه تحلیل سازه دو📚دانلود پاورپوینت معماری subsumption در رباتیکز📚پاورپوینت کاربرد احجام و اشکال هندسی در معماری📚پاورپوینت موزه گوگنهایم فرانک لوید رایت📚پاورپوینت تراک میکسر و انواع آن📚پاورپوینت معرفی شهر اصفهان📚پاورپوینت کف پوش های سه بعدی اپوکسی📚پاورپوینت طراحی سه بعدی مقرنس با استفاده از تری دی مکس📚پاورپوینت مشخصات طاق پیروزی GRANDE ARCHE📚پاورپوینت معماری بیونیک و برج بیونیک شانگهای چین📚پاورپوینت تئوری ها و بدیهیات اصول و مفاهیم حسابداری📚پاورپوینت حسابداری شهرداری ها📚پاورپوینت حسابداری علم است یا هنر📚پاورپوینت کتاب حسابرسی 2 پیام نور پرویز گلستانی📚پاورپوینت حسابداری ناب📚دانلود پاورپوینت بررسی مسئولیت متصدی حمل و نقل دریایی کالاهای ویژه📚دانلود پاورپوینت پلاستیک و کامپوزیت📚دانلود پاورپوینت نقش تغذیه در بیماران سرطانی📚پاورپوینت بررسی ارتباط بین شیوه های تامین مالی و ارزش شرکت در چارچوب چرخه عمر شرکت📚دانلود پاورپوینت درس حسابداری صنعتی 1📚دانلود پاورپوینت درس حسابداری صنعتی 2📚پاورپوينت فیزیولوژی تکمیلی کم ابیاری📚دانلود پاورپوینت ترمیم و مقاوم سازی ساختمان