دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مهندسی صنایع،آشنايي با صنعت رنگ

دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مهندسی صنایع،آشنايي با صنعت رنگ
دانلود گزارش کاراموزي آماده رشته مهندسی صنایع،آشنايي با صنعت رنگ|32020827|zaranetworkگزارش کاراموزي اشنايي با صنعت رنگ شامل(49 صفحه)که کاملا قابل ويرايش مي باشد و همچنين به راحتي مي توان فونت آن را به مورد دلخواه تغيير داد و در تهيه آن کليه اصول نگارشي، املايي و چيدمان و جمله بندي رعايت گرديده است. اين گزارش کاراموزي براي دانشجويان رشته هاي مرتبط کاربرد دارد و اميدواريم کمکي براي تحقق به رسيدن اهداف شما کرده باشيم. در ادامه ابتدا بخشي از متن اين گزارش کاراموزي را براي شما آورده ايم ، سپس فهرست مطالب را براي شما قرار داده ايم تا بتوانيد جزئيات آن را مشاهده کنيد و در صورت تمايل آن را دانلود نماييد.


قسمتي از متن گزارش کاراموزي:

فهرست
آشنايي با محل كارآموزي 1
شركت صنايع پودر مهرباران 1
صنعت رنگ سازي 4
تاريخچه 5
اجزاي تشكيل دهنده رنگها 5
انواع رنگدانه ها 6
سولفيد روي و ليتوپن 7
رنگ دانه هاي فلزي 8
رنگ دانه هاي الوان 8
رنگ هاي روغني 9
رنگ هاي پلاستيكي 10
نقش ساختمان شيميايي الياف در تعيين رنگ مورد نياز 11
رنگهاي مستقيم يا رنگهاي جوهري 12
رنگ خميري 13
رنگ پخش شونده 14
رنگهاي شيميايي 14
رنگهاي شيميايي پشم 16
اثرات رنگ چيست؟ 21
رنگهاي مورد استفاده در رنگرزي 23
رنگهاي شفاف 24
رنگهاي غير شفاف 27
بتونه و انواع آن 34
بتونه چوب 35
بتونه همرنگي 35
مستربچ و پودر رنگ 37
ماده پايه 38
پخش شوندگي 39
انواع مستربچ هاي موجود 41
شستشوي قطعات با امواج ماوراي صوت 42
مزيتهاي اجراي اين سيستم شستشو 43
رنگرزي الياف پشم با روناس 46
طريقه ساخت رنگ(هماتوكسيلين-ائوزين)-روش رنگ آميزي اسلايد با رنگ E&H 49



آشنايي با محل كارآموزي

شرکت صنايع پودر مهرباران

شرکت صنايع پودر مهرباران چشمه فعاليت خود را از سال 1382 شروع نموده و در تاريخ 17/6/86 تحت شماره 304817 (سهامي خاص) در اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاري استان تهران به ثبت رسيده است. اين شرکت از بدو شروع فعاليت تمامي تلاش خود را در جهت ارتقاء کيفيت محصولات، در راستاي جلب رضايت مشتري و بهبود سطح دانش فني معطوف داشته است. تقاضاي روزافزون خريدهاي مجدد مشتريان بيانگر اين واقعيت است که ترجيح رضايت مشتري بر منافع شرکت، عامل اصلي موفقيت مي باشد.

با بهره گيري از دانش فني روز، استفاده از پرسنل متخصص و با تجربه، بهره برداري از ماشين آلات پيشرفته در مرحله ساخت، بکار گيري مواد اوليه مرغوب توانسته است محصولات خود را با کيفيت برتر و قيمت رقابتي به بازار عرضه نمايد.همچنين شرکت صنايع پودر رنگ مهر باران چشمه همواره نسبت به بالا بردن سطح کيفي محصولات خود اهتمام ورزيده است.اين صنعت جزء مواردي است که علاوه بر دانش و تسلط کافي بر مباني علمي به تجربه هاي آزموده و ذهني خلاق استوار مي گردد. ما به پشتوانه دانش در خور و کوله باري از تجربيات اجرايي و راهبري پروژه هاي کلان در اين شاخه، شرکت صنايع پودر رنگ مهر باران چشمه را پايه گذاري نموده ايم.

شرکت صنايع پودر رنگ مهرباران چشمه داراي پروانه بهره برداري از وزارت صنايع جهت توليد، ساخت، نصب، نظارت فني، مشاوره در خطوط کامل انواع:

- کوره پخت رنگ
- کوره خشک کن
- تونل شستشو و وان شستشو
- کابين پاشش رنگ
- سايکلون مکش رنگ

طراحي:

به عنوان پيش نياز در پروسه توليد ارائه طرح بر اساس نياز پروژه و با توجه به امکان اجرا و قابليت توليد با روشهاي مرسوم،انجام شده و بر اساس خواست مشتري واحد توليدي صنايع پودر رنگ مهر باران چشمه امکانات طراحي و ارائه طرح را دارا مي باشد.

صنعت رنگ سازي

رنگ در دنياي امروز نقش بسيار مهمي در پرورش ذوق و قرايح بشري و ارضاي نيازهاي زيبا شناختي وي ايفا مي کند.بدين جهت است که احساس رنگ را به تعبيري حس هفتم مي گويند.انسان در پهنه توليد تزئين خانه ها،پوشاک و حتي نوشابه ها در هنر،نقاشي،صنايع کشتيراني و امور ارتباطات محصولات مصرفي در صنايع فضايي و خلاصه در همه شئونات با رنگ سر و کار دارد.بطور کلي از رنگ علاوه بر ايجاد زيبايي محيط جهت حفاظت اشيا در مقابل عوامل طبيعي و غيره استفاده مي شود .

تاريخچه

سابقه استفاده از مواد رنگي توسط انسان به دوران غارنشيني مي رسد. اولين کاربرد واقعي و عملي مواد رنگي را مي توان در ساختن کشتي نوح مربوط دانست که براي جلوگيري از نفوذ آب و پوسيدگي آن از مواد رنگي استفاده شده بود. بعدها از مواد رنگي براي حفاظت چوب از پوسيدگي در بناهاي چوبي و زماني که استفاده از وسايل آهني متداول شد. براي جلوگيري از زنگ زدن آنها استفاده مي شد .

اجزاي تشکيل دهنده رنگ ها
هر رنگ اصولا از دو قسمت اصلي تشکيل شده است که عبارتند از:

رنگ دانه :
که ماده رنگي نامحلول در آن است ( خاک رس ناخالص رنگي و پودر برف از سنگهاي رنگي به عنوان اولين رنگ دانه ها مورد استفاده انسان قرار مي گرفتند ).

محمل رنگها:
مايعي است که با رنگ دانه مخلوط شده کاربرد آنرا آسان مي کند و در چسبيدن آن کمک مي کند ( از سفيده تخم مرغ چسب عسل محلول قند به عنوان محمل هاي رنگ استفاده مي شد. امروزه متداول ترين محمل هاي رنگ دانه ها را آب يا روغن تشکيل مي دهد. از اينرو رنگ ها را به دو دسته رنگ‌هاي روغني و رنگ‌هاي آلي تقسيم مي کنند.

انواع رنگ دانه ها

مطالب دیگر:
47-مطالعه آزمایشگاهی روی بتن زهكش با مقاومت بالا48-بررسی تاثیر مقاومت صخره مادر بر مقاومت بتن حاصل از آن با استفاده از روش پیچش49-مطالعه تاثیر پوزولان ها در كاهش پدیده آب انداختگی بتن با استفاده از روش اولتراسونیك50-ارزیابی خواص مكانیكی بتن توانمند حاوی سیمان آمیخته51-تاثیر نسبت آب به سیمان بر روی خواص مكانیكی بتن خودتراكم52-فازی سازی چند كد وضعیت در ارزیابی فاضلابروهای بتنی53-امكان سنجی ساخت بتن سبك (مقاومت، چگالی، هزینه)54-كاربرد بتن های الیافی توانمند (HPFRC) در طراحی لرزه ای سازه ها55-مقایسه آزمایشگاهی رفتار ستونهای استوانه ای بتنی توخالی و توپر محصور شده با GFRP CFRP56-مطالعه خواص مكانیكی و دوام بتن های حاوی متاكائولین57-میكروساختارها SEM و مدول الاستیسیته بتن های با عملكرد برتر مقاومت خیلی زیاد با و بدون پوزولان58-بررسی اثر تغییر در عیار سیمان بر پارامتر های دوام بتن خودتراكم59-بررسی پارامترهای رئولوژی بتن SCC با عیارهای مختلف سیمان60-تاثیر پوششهای ضد آب برخوردگی تقویت كننده فولادی بتن و خواص فیزیكی بتنآموزش جامع تجارت الکترونیک بهمراه ترفندهاآموزش کاربردی افزایش ترافیک سایتکتاب رازهای عشق در 31 روزکتاب کامل گلستان سعدیآموزش فوق العاده تبدیل وب سایت به منبع در آمدمجموعه موسیقی های تعادل بین جسم و روح، موسیقی های ریلکس مدیتیشنچگونه با ۱۰۱ راه زندگی خود را متحول کنیم؟آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی به زبانی ساده ترروشهای تبلیغ کار آمد برای وبسایتمجموعه برترین مقالات روشهای مطالعه کنکوریاسپمر(ارسال 1 ملیون پیام در 1ثانیه در تمام برنامه های چت)