تحقیق درباره افزایش بهره‌وری شخصی و مدیریت استرس

تحقیق درباره افزایش بهره‌وری شخصی و مدیریت استرس
تحقیق درباره افزایش بهره‌وری شخصی و مدیریت استرس |1834669|zaranetwork

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 42 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

جنیفر جانسن حالا یک استراتژیت برای شرکت جانسن در سانتاکلوز کالیفرنیاست. جانس می‌گوید من حدود 15 سال یک مبارز شرکت بودم. وقتی برای اولین بار دانشگاه را ترک کردم، بلافاصله در اولین شغلم در ناول وافتح در پروو اتاه به مدت 80 ساعت شروع به کار کردم. او بعنوان یک ویراستار 22 ساله یک خبرنامه خانگی شرکت را به یک مجله مشتری پسند بین المللی تبدیل کرد که ناول در سه سال اخیر به شرکت مک گروهیل 10 میلیون دلار فروخته بود. جانسن شبهایی را به یاد می‌آورد که تا ساعت 2 بعد از نصف شب در اداره می‌ماند و صبح روز بعد ساعت 8 در سرکارش حاضر می‌شد. او می‌گوید من فکر می‌کنم این تلاش‌ها یعنی اینکه من دین خود را به زندگیم ادا کردم و این نتیجه آن باعث پیشرفت آهنگ حرکت من در زندگیم شد. بعد از اینکه او یک شغل دیگر در موسسه دیگری گرفت ازدواج کرد و صاحب فرزندانی شد، اما اوضاع داشت دگرگون می‌شد. او 19 ماه پیش را وقتی که زندگی و کارش باهم تداخل پیدا کردند را خوب به یاد می‌آورد. همسرش، اسکات که یکی از روسای سه شرکت بازاریابی بین المللی بود و در حال سفر برگشت از ژاپن بود. برنامه این بود که من بچه‌ها در فرودگاه به او بسپارم و من سپس بلیط هواپیما برای سواحل شرق بگیرم و بروم. هواپیما همسرم 20 دقیقه تاخیر داشت. به محض اینکه او رسید بچه‌ها را‌به او‌سپردم و‌به سرعت هواپیمای خود را گرفتم و چمدان‌هایم را به سرعت به دنبالم می‌کشاندم. در پرواز در حالیکه بشدت خسته بود، جانسن خودش فهمید که نامه استعفا بنویسد. او می‌گوید: در حالیکه این نامه را می‌نویسم خنده تلخی می‌کند زیرا روشن است که چه قدر من مورد نیاز شما هستم. جانسن سپس از شرکت خودش شروع می‌کند یک سازمان بازاریابی واقعی که یک 17 نفر پیمانکار دارد که بیشتر خانم سراسر شور هستند. بیشتر آنها در موقعیت بسیار سخت بودند که بین زندگی‌شان بطوریکه جانسن است تعادل برقرار کنند. جانسن می‌گویدمطالب دیگر:
تحقیق فلسفه و اخلاقتحقیق قانون ازدواجتحقیق آشنایی با تاریخ قرآنتحقیق جایگاه زبانی قرآن نازله ای عربیتحقیق رابطه امام علی و مالک اشترتحقیق لباس و پوشش در زمان پیامبرتحقیق گوشه‏اى از اخلاق پيامبرتحقیق واقعه عاشوراتحقیق درباره فلسفه ی مسيحيّتتحقیق قرآن شناسی ( تحلیل و بررسی )تحقیق همه قصه های قرآنتحقیق هجرت پیامبر اکرم (ص) به مدینهتحقیق ديدگاه اسلام درباره كارتحقیق ماه شعبانتحقیق هدف بيعت هاي پيامبر(ص)تحقیق فطري بودن اعتقاد به وجود امام زمان (عج) و ظهور مصلح كلتحقیق قرآن و پدیده های زیستی طبیعیتحقیق ضرورت عمل کردن به قرآنتحقیق مرتبه آموزش و پرورش در تولید علم (تعلیم و تربیت )تحقیق قسم هاي قرآنتحقیق قلمرو اخلاق و حقوقتحقیق مفهوم اصطلاحي مبادله وچگونگي اداء آنتحقیق زرتشت و آموزش هاي اوتحقیق نامه حضرت علي (ع) به مالك اشترتحقیق زندگی نامه حضرت محمد در جهان اسلام