تحقیق درباره خصوصيات شرکت با مسئوليت محدود

تحقیق درباره خصوصيات شرکت با مسئوليت محدود
تحقیق درباره خصوصيات شرکت با مسئوليت محدود |1833258|zaranetwork

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اول - محاسن ومعایب شرکت با مسئولیت محدود در مقایسه با شرکتهای سهامی
شرکت سهامی عام با حضور الزامی حداقل پنج سهامدار (مدیر) و شرکت سهامی خاص با حداقل سه سهامداران تشکیل می گردد در صورتی که شرکت با مسئولیت محدود را میتوان با حداقل دو شریک تشکیل داد.
در شرکت با مسئولیت محدود هیچگونه حداقل سرمایه ای پیش بینی نشده و الزام قانونی ارائه مدارک در این زمینه به اداره ثبت شرکتها برای موسسین وجود ندارد فقط اقرار موسسین به میزان سرمایه و پرداخت آن به صندوق شرکت یا هیئت مدیره در شرکت نامه کافی خواهد بود در صورتی که حداقل سرمایه در شرکت سهامی عام و خاص به ترتیب پنج میلیون و یک میلیون ریال می باشد و موسسین مکلفند حداقل ٣٥% کل سرمایه را به حساب شرکت در شرف تاسیس واریز و فیش بانکی را به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایند.
شرکت با مسئولیت محدود به وسیله یک یا چند نفر مدیر موظف یا غیر موظف که ممکن است خارج از شرکا هم باشند برای مدت محدود یا نامحدود اداره می شود ولی در شرکتهای سهامی عام و خاص به ترتیب حداقل مدیران نباید از پنج و سه نفرکمتر باشد و نیز این مدیران برای مدت حداکثر ٢ سال انتخاب می شوند.
و بالاخره آخرین حسن شرکت با مسئولیت محدود در مقایسه با شرکتهای سهامی این است که قلمرو آگهی ها در شرکت های سهامی وسیعتر از شرکت با مسئولیت محدود می باشد.مطالب دیگر:
📃قیمت گذاری خوراک پتروشیمی پارس آنالیز گاز اتان WT📃جزوه کامل فیزیک یازدهم تجربی + نمونه سوالات طبقه بندی شده امتحانات نهایی (237 صفحه)📃مجموعه راهنماهای برقراری سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست📃تصفیه فاضلاب صنعت پتروشیمی📃پاورپوینت آماده مقدمات زبان ++C📃دانلود پاورپوینت تاریخ ادبیات جهان📃طرح توجیهی شهربازی/نمونه درخواست فضای شهربازی📃پاورپوینت استاندارد حسابداری فعالیتهای کشاورزی📃پاورپوینت هدفهای حسابداری مالی📃گزارشهای سالانه بازار فرابورس ایران از سال 1390 الی 1395📃دانلود پاورپوینت بهداشت، ایمنی و محیط زیست📃پاورپوینت بیوپلیمرها📃امنیت در شبکه های رایانه ای📃پاورپوینت نصب سیستم عامل📃اکسل دادهای آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران از سال 1392 الی 1395📃پاورپوینت آشنایی با جوهره مدیریت دولتی📃مبانی نظری و پیشینه شناخت درمانی مبتنی بر ذهن آگاهی📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره کودکان تیزهوش📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد عملکرد خانواده📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره خودنظم دهی📃پیشینه تحقیق درباره درمان شناختی رفتاری اختلال اضطراب اجتماعی📃مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد سبک های دلبستگی📃پاورپوینت مدیریت مشاركت جویانه در بخش دولتی📃طرح توجیهی باغ پسته 50 هکتاری📃اختلال هویت جنسی