تحقیق درباره تصویری از قیامت بر مبنای قرآن

تحقیق درباره تصویری از قیامت بر مبنای قرآن
تحقیق درباره تصویری از قیامت بر مبنای قرآن|1827133|zaranetwork

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 14 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

در بسیاری از آیات قرآن, تصویری روشن از قیامت ترسیم شده است. برای مثال در سوره تکویر که در پایین آورده شده است. لازم به ذکر است که تصاویر زیر تماما نمادین بوده و به هیچ وجه نشاندهنده عظمت این واقعه نیستند

« به نام آنکه باز گشت همه ما به سوی اوست»

قیامت همان روزی است که در قرآن کریم در مورد آن این چنین آمده است ،روزی که آسمانها و کرات و سایر مخلوقات به هم می خورند ،دریا ها آتش می گیرندو کوه ها متلاشی می شوند.

قیامت همان روزی است که مومنان از خوشحالی در پوست خود نمی گنجند و کفار از ترس در میان بارش آتش میخکوب می شوند.مطالب دیگر:
دانلود پاورپوینت سازه های پوسته ای پیش ساختهپاورپوینت مبانی، ابزار ها، شگردها و راه های مقابله جنگ نرمدانلود پاورپوینت آبگرم کن های خورشیدی دانلود پاورپوینت تیم سازی Team Buildingدانلود پاورپوینت آشنایی با حسابداری مدیریتدانلود پاورپوینت گارگاه روشهای تدریسدانلود پاورپوینت الگو برداری دانلود پاورپوینت امام صادق علیه السلامپاورپوینت آشنایی با مقدمات انگل شناسی پزشكیپاورپوینت آشنایی با ممیزی و فواید آنپاورپوینت کتاب و درس اصول مدیریت آموزشی دکتر علی علاقه بنددانلود تحقیق اختلال لجبازی و نافرمانی با فرمت وردپاورپوینت درمان شناختی - رفتاری برای اعتیادپاورپوینت آشنایی با مفهوم هشیاریدانلود تحقیق در مورد استرس docxپاورپوینت کتاب و درس راهنمایی تحصیلی و شغلی دکتر عبدالله شفیعی آبادی (انتشار پيام نور)پاورپوینت آشنایی با مناطق تحت حفاظت سازمان محیط زیست استان کردستاندانلود تحقیق درباره انگیزش تحصیلی wordپاورپوینت آزمون ‌های ادراک ديداریپاورپوینت آشنایی با مناطق چهارگانه تحت مدیریت حفاظت محیط زیست استان اصفهانپاورپوینت آشنایی با مناطق حفاظت شده استان مرکزیپاورپوینت آشنایی با مناطق حفاظت شده استان یزد پاورپوینت آشنایی با مناطق حفاظت شده استان چهارمحال و بختیاریپاورپوینت بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت و علایم روانپزشکیپاورپوینت آشنایی با مناطق حفاظت شده استان لرستان