پاورپوینت درباره مسائل روان شناسی عمومی

پاورپوینت درباره مسائل روان شناسی عمومی
پاورپوینت درباره مسائل روان شناسی عمومی|1676765|zaranetwork

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 43 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

زبـان آموزي

اختلالات نوشتاری

(املا نویسی)

علت انتخاب این موضوع

دانش آموزان زیادی وجود دارند كه در درس دیكته دچار مشكل هستند و معمولا معلمان عزیز و والدین برای تقویت دیكته به روش ها و راههای زیر متوسل می شوند:

به كودك پند و اندرز می دهند و از آنان كوشش بیشتری طلب می كنند.

كودك را تحقیر، سرزنش و مواخذه می كنند.والدین به سرزنش و انتقاد از معلّم می پردازند.هر كدام از والدین، عضو دیگری از خانواده را مقصّر می شمارند.میزان تكالیف خانه و مدرسه را كه به نوعی به درس دیكته مربوط می شود، افزایش می دهند.از كودك می خواهند شكل صحیح كلماتی را كه در نوشتن آن مرتكب اشتباه شده است، بارها بنویسد.

شاید بتوان با این روشها كلمه یا كلماتی را آموزش داد، اما آیا می توان با این روشها یادگیری را به سایر واژه ها و دروس انتقال داد؟ آیا برای یاد گرفتن تمام واژه های تازه، دانش آموز باید به همان میزان تلاش و تمرین و تكرار كند؟ آیا راه حل ساده تر و مطمئن تری وجود ندارد؟

به جای اذیت كردن خود و دانش آموزان می توانید از روش های موجود در كتاب دكتر مصطفی تبریزی، انتشارات فراروان استفاده كنید. ایشان بسیاری از غلط های رایج املایی رو ذكر و برای برطرف كردن هر كدوم چند تا راه حل معرفی كرده، امیدوارم كه مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره.مطالب دیگر:
📚پاورپوینت اصول برنامه ریزی اقتصادی📚پاورپوینت ایده پردازی و سیاست نویسی📚پاورپوینت راهبردهای گردشگری برای گسترش فرصت‏های اقتصادی📚پاورپوینت رویکردهای دستیابی به اقتصاد دانش محور📚پاورپوینت گردشگری در ایران و نقش گردشگري در توسعه كشورها📚آموزش انلاک(frp) گوشی های سامسونگ اندروید 9📚جزوه کنترل کیفیت منابع آب دانشگاه صنعتی امیر کبیر📚پاورپوینت آشنایی با اصول سـازمان تجارت جهانی📚پاورپوینت بررسی تطبیقی مالکیت معنوی در حقوق ایران و سازمان تجارت جهانی📚پاورپوینت حقوق مالکیت فکری📚پاورپوینت ساختار حقوقی سازمان تجارت جهانی و ارکان تشکیل دهنده آن📚پاورپوینت بررسی عضویت ایران در سازمان تجارت جهانی📚مقاله مروری ترجمه شده با عنوان مروری بر مقاومت آنتی بیوتیکی: زنگهای خطر به صدا درآمده اند 📚پاورپوینت بررسی حقوقی تغییر قرارداد های نفتی📚تحقیق آشنایی با حقوق قرارداد بیع متقابل (BUY BACK ) با تأکید بر حوزه های نفت و گاز📚پاورپوینت شرایط و مراحل ثبت اختراع📚پاورپوینت معامله پایاپای (SWAP) با تأکید بر حوزه نفتی📚پاورپوینت ELECTROMYOGRAPHY الکترومیوگرافی📚پاورپوینت آشنایی با اعتبارات اسنادی در بانکداری بین المللی📚پاورپوینت تخلفات اداری و قانون رسیدگی به آن📚پاورپوینت حقوق و قوانين سايبری📚تحقیق بررسی روشهای پرداخت بین المللی ثمن در تجارت بین الملل📚پاورپوینت بررسی انواع روش های پرداخت در تجارت بین الملل📚پاورپوینت بررسی ثمن شناور در بیع بین المللی در کنوانسیون وین📚پاورپوینت بررسی چالشهای حقوقی پرداخت بین المللی از طریق حواله های ارزی