پاورپوینت درباره اصول بازاریابی تلفنی

پاورپوینت درباره اصول بازاریابی تلفنی
پاورپوینت درباره اصول بازاریابی تلفنی |1660573|zaranetwork

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 19 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اصول بازاریابی تلفنی

یکی از تاکتیک های مهم متقاعد کردن مشتریان آگاه امروزی که حق انتخاب آنان به علت گسترش رقابت، پیوسته روبه افزایش است، ترویج (PROMOTION) است که خود از پنج ابزار تبلیغات، پیشبرد فروش، روابط عمومی، فروش شخصی و بازاریابی مستقیم تشکیل می شود. ازطرفی، باتوجه به بالارفتن ارزش وقت و لزوم مدیریت زمان برای نیل به اهداف بنگاههای اقتصادی و همچنین اثربخشی بیشتر شیوه های ارتباطی دوطرفه (نظیر فروش شخصی و بازاریابی مستقیم) در این مقاله، به یکی از کانال های بازاریابی مستقیم یعنی بازاریابی تلفنی پرداخته شده است.

چکیده

طبق تحقیقات به عمل آمده، با رقابتی تر شدن کسب و کارها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز بیشتر می شود در این فضا از بین شیوه های مختلف ارتباط با مشتری نظیر تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی، پیشبرد فروش و بازاریابی مستقیم، شیوه های ارتباط دوطرفه نظیر فروش شخصی و بازاریابی مستقیم موثرتر خواهند بود، و علت آن هم تعامل دوطرفه ای است که بین بنگاه اقتصادی و مشتریان صورت می گیرد. در این ارتباط، علاوه بر اینکه بنگاه اقتصادی در شناساندن خویش به مشتری تلاش می کند تا بتواند تقاضای او را به سمت بنگاه سوق دهد، فرصتی فراهم می شود تا صدای مشتری را نیز بشنود که نتایج آن برای رقبا و گسترش کسب و کار حائزاهمیت است به طوری که بنگاه می تواند مشتری را بشناسد و نیاز او را بداند و در راستای کسب رضایت مشتری با نگرش برد دوجانبه حرکت کند. یکی از راههای بازاریابی مستقیم، بــازاریابی تلفنی است که بهره گیری صحیح از تلفن علاوه بر نکات پیش گفته در راستای مدیریت زمان نیز به بازاریابان در دنیای شلوغ و پیچیده امروزی کمک می کند. در این مقاله به بازاریابی تلفنی و مهارتهای لازم برای نیل به موفقیت درمذاکرات تلفنی پرداخته شده است.
مطالب دیگر:
📝لودركاترپيلار چگونه مؤثرتر و سودمندتر كار مي كند ( همراه با شكل )📝تحقیق با موضوع اعتصابات کارگری📝تحقیق با موضوع تاریخچه زندگی امام خمینی (ره)📝تحقیق با موضوع امنیت ملی با رویکردی استراتژیک📝تحقیق با موضوع امنیت ملی آمریکا📝بررسي مصالح نوين سيستم ديوار و مقايسه آن با مصالح مرسوم كشور📝نقشه زمین شناسی شهرستان خلخال📝نقشه زمین شناسی شهرستان نمین📝تحقيق مراحل تشكيل يك ستاره از تولد تا مرگ📝تحقيق آثار منفی طلاق بر روی فرزندان📝نقشه زمین شناسی شهرستان خوی📝نقشه زمین شناسی شهرستان مهاباد📝پروژه شناسائي و كاهش آب به حساب نيامده در شبكه هاي آبرساني شهري📝تجزيه و تحليل و طراحى سيستم ها📝كمانش📝كارگاه تهويه مطبوع📝قوس در سازه ها📝فولاد هاي تند بر📝سقف بتني مجوف و بلوك سقفي📝سدهاي خاكي📝تحقیق با موضوع راهبرد اساسي در انتخابات رياست جمهوری📝تحقیق با موضوع انتقال اطلاعات به كشورهاي جهان سوم📝تحقیق با موضوع انديشه سياسي جديد در تفكر هابز📝تحقیق انديشه سياسي فارابي📝تحقیق با موضوع انقلاب اسلامي و بررسي تحولات جهاني همزمان با‌ آن