دانلود تحقیق درباره سیب

دانلود تحقیق درباره سیب
دانلود تحقیق درباره سیب |950655|zaranetwork

تعداد صفحات:13

نوع فایل: word (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

سيب

سيب ( دقيقا" يک ميوه شفتدار) ميوه درختي ازطبقه Malus است که عضوي از خانواده گل سرخيان بوده ( روزاسيا) و در طول تاريخ کشت مي شده است . بيشتر گروه سيبها به گونه M. domesticaيا پيونديهاي آن تعلق دارند.
اجداد وحشي سيبها احتمالا" درختي به نام Malus sieversii ( که فاقد اسم همگاني است) بود که هنوز هم در قزاقستان يافت مي شود.محققان در حال مطالعه روي M. sieversii که در برابر بسياري از بيماريها و آفات مقاوم است مي باشند تا بتوانند يک سيب مقاوم تر در برابرسرما بوجود آورند.

تاريخچـــــه

در کليه مناطق آب و هوايي خنک ، سيب غذاي بسيار مهمي بوده است . نسبت به سايرميوه هاي درختي ( احتمالا" بجز مرکبات) سيب را مي توان براي ماهها انبار نمود درحاليکه همچنان ارزش غذايي خود را حفظ مي کند. سيبهاي زمستاني که در اواخر پاييز چيده شده و در دماي بالاي انجماد در سردخانه يا اتاق سيب نگهداري مي کنند از سال 1800 غذاي مهمي در اروپا و آمريکا به شمار مي رفته است .مطالب دیگر:
تحقیق در مورد خواص برخی از میوه هاتحقیق و مقاله ای در مورد تاریخ طب ایرانتصحیح شیوه زندگی برای پیشگیری از بیماری های قلبی قرص هاي چربي سوز چگونه باعث کاهش وزن مي شوند؟تحقیق و مقاله ای در مورد فیزیولوژی کلیهتحقیق در مورد قانون الزام تزریق واكسن ضد كزاز برای بانوان قبل از ازدواج تحقیقی در مورد قرص های لاغریتحقیق و مقاله ای در مورد فواید گیاهانتحقیق و مقاله ای در مورد فوائد ورزشتحقیقی در مورد فشار خون بالاتحقیق و مقاله ای در مورد عوامل شیمیایی بکار رفته در صنعت و بیماری ها وابسته بدان هاتحقیق در مورد افزایش فشار خون در بارداریآموزش نقاشی با رنگ روغنآموزش طراحی پورتره با رنگ روغنمجموعه الگوریتم های انجمن قلب آمریکا AHAدانلود پاورپوينت آبله مرغان chicken poxمقاله ارتباط بین اثرات منفی و اثرات مخرب و رفتار شهروندی سازمانی برای خدمات نیروی انسانیپاورپوينت مشکلات سیستم تنفسیپاورپوينت پيوند حلزون گوشدانلود تحقیق تاریخچه هواشناسی در ایراندانلود تحقیق حمل و نقل عمومیپاورپوینت شاخص های شهر دوستدار سالمندپرسشنامه اخلاق سازمانیپرسشنامه بهره وری نیروی انسانیمقاله تجارت الکترونیک