کتاب صوتی تفکر بهتر، زندگی بهتر اثر جول اوستین (Joel Osteen)

کتاب صوتی تفکر بهتر، زندگی بهتر اثر جول اوستین (Joel Osteen)
کتاب صوتی تفکر بهتر، زندگی بهتر اثر جول اوستین (Joel Osteen)|50666986|zaranetwork

نام کتاب:


حجم: 291 مگابایت


تعداد فایل: 9 فایل صوتیmp3


مدت کتاب: 4 ساعت و 15 دقیقه و 40 ثانیه


نویسنده: جول اوستین


ترجمه: افسانه مقدم


گوینده: شهرام ایران منش


زبان: فارسی


کیفیت: عالیتوضیحات کتاب:


جول اوستین در کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید، با استراتژی‌های فوق‌العاده به شما یاد می‌دهد چگونه دوباره ذهن خود را برنامه‌ریزی کنید و با به کارگیری این راهکارها به سطح بالاتری از موفقیت برسید. زندگی پیروزمندانه در ذهن شما آغاز می‌شود.
شما به گونه‌ای خلق شده‌اید که قادر هستید هر آنچه را می‌خواهید به دست آورید و زندگی پر رونق، پیروز و سرشار از ایمان داشته باشید اما اگر ذهن شما نادرست برنامه‌ریزی شده باشد به جای دیدن فرصت‌ها، تنها محدودیت‌ها را خواهید دید.
از همان آغاز خداوند شما را به نحوی برنامه‌ریزی کرده که پیروز، سلامت، قوی و خلاق باشید؛ کتاب تفکر بهتر، زندگی بهتر (Think Better Live Better) به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید افکار محدود و مخرب را از بین ببرید و با کنترل افکارتان زندگی خارق‌العاده‌ای برای خود و خانواده‌تان خلق کنید.
زمانی که یاد بگیرید افکار محدود کننده را رها کنید و و روی ارزش‌های خود تمرکز کنید می‌توانید به زندگی فوق‌العاده‌ای را که که خدا برای شما در نظر گرفته برسید. زمانی که بهتر فکر کنید؛ زندگی شما بهتر خواهد شد.
جول اوستین (Joel Osteen)، نویسندۀ این کتاب، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی.
در بخشی از کتاب بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید می‌خوانیم:
ما باید از ذهن خود مراقبت کنیم. شما کنترل درهای ورودی آن‌چه وارد ذهن‌تان می‌شود را در اختیار دارید. شما می‌توانید به هر تفکر منفی و هر جملۀ ناراحت‌ کننده‌ای گیر بدهید یا این‌ که می‌توانید آن را پاک کنید و روی آن چیزی متمرکز شوید که خدا در موردتان می‌گوید. اگر من اجازه داده بودم که این تفکرات منفی بارها و بارها در ذهنم تکرار شوند باعث می‌شدم که اعتماد به نفسم آلوده شود، اراده‌ام آلوده شود و آینده‌ام را هم آلوده می‌کردند.
چرا شروع نمی‌کنید به فشاردادن دکمۀ پاک‌ کردن؟
دیگر روی هر تفکر منفی که به سراغ ذهن‌تان می‌آید تمرکز نکنید. این همان دشمن است که سعی می‌کند نرم‌افزار شما را آلوده کند، اگر دشمن بتواند کنترل تفکر شما را به‌ دست بگیرد، می‌تواند کنترل کل زندگی شما را در دست داشته باشد. اگر آن تفکر منفی و ناامید کننده بوده و قدرت شما را می‌گیرد روی آن تمرکز نکنید، آن را پاک کنید...سرفصل ها:


فصل اول: ذهنتان را از نو برنامه ریزی کنید


فصل دوم: برچسب های منفی را کنار بگذارید


فصل سوم: خود کاملت را آزاد کن


فصل چهارم: پیروزی ابتدا در ذهنتان اتفاق می افتد


فصل پنجم: وعده خداوند در خود توست


فصل ششم: از خداوند خواسته های بزرگ داشته باشیم


فصل هفتم: تو هر آنچه را که لازم است داری


فصل هشتم: تاج سروری خود را برسرتان نگاه دارید


فصل نهم: فقط به خاطر داشته باش


فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی


پشتیبانی فروشگاه: 09334738536 (پیامک)


پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com


پشتیبانی تلگرام: hascomp@مطالب دیگر:
📖نقد و بررسی چالش های موجود در بخشنامه تعدیل قراردادهای نظام فنی و اجرایی کشور📖موارد اجرايي سندبلاست و رنگ آميزي دريچه هاي سرريز در دست بهره برداري، بررسي موردي سد مخزني مارون📖مهندسي ارزش در تغيير تراز گالري تزريق شماره ۲ ،(RG2) جناح راست سد کارون ۴📖تحقیق طراحی اجزا با موضوع سیستم تعلیق📖کنترل و اندازه گیری مخروط ها📖طراحی میز ماشین فرز عمودی📖تحقیق تولرانس و انطباقات📖قالب های برش📖انواع عملیات حرارتی و سختی سنجی📖پاورپوینت انواع ماهیچه📖بوستر پمپ📖آموزش کامل برنامه نویسی دستگاه تراش cnc با کنترلر SINUMERIK📖چرخدنده ها📖آموزش کامل برنامه نویسی دستگاه فرز با کنترلر FANUC📖آموزش کامل برنامه نویسی دستگاه فرز cnc با کنترلر SINUMERIK📖اکستروژن📖فرآیندهای شکل دهی📖فنون مذاکره📖ایمنی و حفاظت در مقابل آتش سوزی📖پاورپوینت جک های هیدرولیک📖پاورپوینت جوشکاری زیر آب📖کاربرد لیزر در اندازه گیری📖پاورپوینت فرآیند خم کاری📖مانومتر(فشارسنج)📖ماشین کاری با ماشین های مخصوص