آموزش تندخوانی پلاس وجكاني و بهرام پور

آموزش تندخوانی پلاس وجكاني و بهرام پور
آموزش تندخوانی پلاس وجكاني و بهرام پور|50593772|zaranetwork

آموزش تندخوانی با دوره غیرحضوری تندخوانی پلاس 1+


و بالاخره بعد برگزاری بیش از 90 دوره حضوری تندخوانی و تقویت ذهن 1+ در بیش از 15 شهر کشور، محصول آموزش تندخوانی غیرحضوری تندخوانی پلاس آماده شده و با ویژگی های بسیار منحصر به فرد به شما عزیزان و همراهان مجموعه بیشتر از یکنفر تقدیم میشود.


چرا آموزش تندخوانی با محصول تندخوانی پلاس 1+ ؟

محصول تندخوانی پلاس محصولی فراتر از تمامی تندخوانی های موجود در کشور است. دلیل اصلی این تفاوت ویژگی های منحصر به فرد این محصول است. در ویدیو زیر مدرس این دوره که تجربه بیش از 90 کارگاه حضوری در سراسر کشور را داراست ویژگی های شگفت آور این محصول را برای شما عزیزان به تفصیل توضیح داده است. جهت آموزش تندخوانی همین حالا ویدیو زیر را مشاهده کنید.

پیش از اینکه با سرفصل های این محصول آشنا شوید در ذیل برای شما عزیزان ویژگی های این محصول را برشمردیم:  1. افزایش 5 برابری سرعت مطالعه در تنها 21 روز تمرین

  2. دو جلد کتاب ( کتاب تنها راز موفقیت + کتاب بی سوادی راهنمای آموزش مطالعه صحیح)

  3. آموزش فتوریدینگ (عکس خوانی ذهنی)

  4. آموزش و ارائه دو نرم افزار کاربردی در زمینه تندخوانی و تقویت حافظه


تمام آنچه که شما عزیزان برای موفقیت های تحصیلی و همچنین موفقیت های شغلی خود نیاز دارید در این آموزش تندخوانی برای شما همراهان دوست داشتنی مجموعه بیشتر از یکنفر قرار داده شده است.سرفصل های آموزش تندخوانی غیر حضوری تندخوانی پلاس 1+

در ویدیو های زیر تمام سرفصل های این محصول آموزش تندخوانی برای شما عزیزان به صورت کامل توضیح داده شده است. لطفا همین حالا این ویدیو را مشاهده کنید

سرفصل های این محصول عبارتند از :

آشنایی با عملکرد مغز: یادگیری نحوه عملکرد مغز بر مبنای BBl (یادگیری مغز محور) جهت افزایش میزان یادگیری و بازدهی بالا جهت مطالعه موثر


آموزش روش صحیح مطالعه: همانطور که گفته شد زیاد درس خواندن عامل قبولی و موثر خوانی نیست. در این بخش به شما روش مطالعه هفت تیر آموزش داده خواهد شد که از طریق آن میتوانید میزان به خاطر سپاری محتوا در ذهنتان را چندین برابر کنید.


تکنیک های تندخوانی: افزایش 5 برابری سرعت مطالعه با به کارگیری برترین تکنیک های تندخوانی


آموزش نقشه ذهنی mindmap: آموزش برترین روش خلاصه برداری و نت برداری روز جهان که با کمک این روش شما میتوانیدبه سادگی و در سریعترین زمان ممکن یک محتوا را خلاصه و به خوبی به خاطر بسپارید. این روش یکی از قوی ترین روش های نت برداری در جهان است که بر مبنای عملکرد مغز طراحی شده است.


تکنیک های افزایش تمرکز: بسیاری از شما عزیزان در هنگام مطالعه و آموزش تندخوانی مشکلی در زمینه مطالعه ندارید ولی دائما حواس شماست که پرت میشه و تمرکز ندارید در این محصول آموزش تندخوانی غیر حضوری تندخوانی پلاس برای شما عزیزان برترین تکنیک های افزایش تمرکز را قرار دادیم.


از طریق این تمرینات شما عزیزان میتوانید به سادگی به تقویت قوای تمرکز خود بپردازید.


تقویت حافظه و هوش: آموزش برترین روش های تقویت هوش و حافظه از طریق بازی ها حافظه و همچنین تمرینات و نرم افزارهای آموزشی


ارائه برترین نرم افزارهای تندخوانی+ تقویت حافظه: یکی از مهم ترین سرفصل های این محصول نرم افزارهای فوق العاده کاربردی و به روز آن است. شما از طریق این نرم افزارها که هم آموزش آن و هم خود فایل اصلی این نرم افزارها در اختیارتان قرار داده شده است میتوانید روند رو به رشد خودتان را تا هر زمانی که میخواهید ادامه دهید.


شخصیت شناسی در مطالعه و برنامه ریزی: در این سرفصل ویژه ما با بررسی تمام تیپ های شخصیتی بر مبنای شخصیت شناسی به روش mbti برای هر فرد ویژگی ها و نکات مهمی در زمینه مطالعه و برنامه ریزی بر مبنای تیپ شخصیتی خودش ارائه می کنیم.
نمونه قسمت هایی از محصول آموزش تندخوانی غیرحضوری تندخوانی پلاس 1+

شاید برای شما عزیزان سوال باشد که ویدیو های موجود در این محصول آموزشی به چه ترتیبی است. به همین جهت در ویدیو زیر برای شما عزیزان قسمت هایی کوتاه از این محصول آموزشی رو قرار دادیم تا شما عزیزان با کیفیت این محصول هم آشنا شوید.

به جهت اینکه این آموزش تندخوانی بتواند تاثیر گذار باشد ما برای شما عزیزان از چند کلاس و دوره مختلف این محصول را تهیه کردیم. به این صورت شما عزیزان میتوانید دقیقا مانند افرادی که حضورا در کارگاه های ما شرکت کرده اند از این محصول آموزش تندخوانی بهره ببرید.قیمت محصول آموزش تندخوانی غیرحضوری تندخوانی پلاس 1+

قیمت اصلی این محصول مشابه با قیمت محصولات تندخوانی موجود 990 هزار تومان است. و البته که ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به محصولات موجود را داراست. اما در مدت زمانی محدود این محصول با قیمت 440 هزار تومان برای تمام عزیزان و همراهان بیشتر از یک نفر در نظر گرفته شده است.چرا اینقدر تخفیف؟

بیشتر از یک نفر بودن یعنی موثر بودن یعنی کاری کنیم دنیامون جای قشنگ تری برای زندگی بشه.


ما باور داریم با کتاب خواندن شما میتوانید یک گام موثر در جهت بیشتر از یک نفر بودن برداریدو این محصول به انسان های بسیاری کمک میکنه تا راحت تر و سریعتر کتاب بخوانند.


ما وقتی سریعتر و بهتر کتاب میخوانیم حتما کتابهای بیشتری مطالعه خواهیم کرد.


این تخفیف رو به مدت محدود برای این قراردادیم تا تعداد افراد بیشتری بتوانند بیشتر از یک نفر باشند و دنیامون و کشورمون جای قشنگ تری برای زندگی بشه.محصول آموزش تندخوانی غیرحضوری تندخوانی پلاس 1+ به درد چه کسانی میخورد؟

بدون شک این محصول برای هر فردی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در زمینه تحصیل یا کسب و کار خود است کاربردیست. همه ما میدانیم که یکی از مهم ترین گام ها برای رشد و پیشرفت مطالعه است و متاسفانه به دلیل سرعت مطالعه پایین خیلی از افراد مطالعه کردن برایشان سخت و غیر ممکن است.


با کمک این محصول آموزش تندخوانی شما میتوانید خیلی بهتر و عالی تر مطالعه کنید و همچنین


تمام افرادی که به دنبال موفقیت در کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی هستند استفاده از این محصول الزامی است. چراکه موفقیت تحصیلی تنها و تنها ناشی از روش مطالعه صحیح و کاربردی است که در این محصول به صورت کامل به آموزش آن پرداخته شده است.اصلا آموزش تندخوانی واقعیت داره؟ شاید خیلی زمان ازش گذشته و دیگه کاربردی نیست؟

همانطور که در ویدیو ها مشاهده کردید تندخوانی اصلا آموزش جدیدی نیست. از سال 1970 این آموزش ها در تمامی مدارس و دانشگاه های برتر جهان ارائه شده و جالب است که بدانید هنوز هم دوره های تندخوانی در تمامی دانشگاه های برتر جهان در حال برگزاری است.


در تمامی دوره های حضوری تندخوانی مدرس این دوره حمید وجکانی سرفصل های دوره های موجود حال حاضر دانشگاه های برتر جهان در زمینه تندخوانی را ارائه میکند و باید بدانید این آموزشی که در اختیار شما عزیزان قرار داده شده شامل جدیدترین سرفصل های آموزشی دانشگاه های برتر جهان میباشد.چرا پس برخی ادعا دارند تندخوانی منسوخ شده؟

این ادعا به حدی خنده دار است که بگوییم دیگر رانندگی کردن منسوخ شده و دیگر کاربردی نیستتندخوانی تنها یک مهارت است مانند رانندگی کردن، آیا نحوه رانندگی کردن با 20 سال پیش تفاوتی کرده است؟

آموزش تندخوانی ارائه شده در این محصول به واقع هیچ تفاوتی با آموزش های اساتید در 20 سال گذشته ندارد و تفاوت اصلی این آموزش ها در بخش های تقویت ذهن، حافظه، تمرکز، روانشاسی مطالعه است که از به روزترین روش های جهان و مطالعات علوم شناختی نشئات گرفته شده است.


همه افراد بعد از تحصیلات ابتدایی نیازمند این هستند که روش مطالعه خود را تغییر دهند و از تکنیک های تندخوانی بهره بگیرند تا بتوانند میزان مطالعه خود را افزایش دهند.


برای همین هم در تمامی دانشگاه های برتر جهان دوره های تندخوانی پیش نیاز ورود به دانشگاه است.


همچنین نام ها و روش های جدید نیز برای مطالعه دائما در جهان ارائه میشود که متاسفانه هیچکدام از آنها دارای تحقیقات علمی مستند و اثبات شده نیستند و برای همین هم مانند تندخوانی نتوانسته اند وارد دانشگاه های برتر جهان شوند. یکی از این روش ها روش فتوریدینگ است که ما از مدرس و ابداع کننده این روش ویدیو هایی را قرار دادیم در این محصول که شما عزیزان علاقه مند از آن مطالب نیز بهره بگیرید ولی همانطور که قید کردیم متاسفانه این چنین روش های ابدائی هیچ مستند علمی و مقالات معتبر جهانی در حمایت ازشون وجود نداره و کاربردی بودن آنها مانند آموزش تندخوانی به همگان اثبات نشده است.


مدرس محصول آموزش تندخوانی غیرحضوری تندخوانی پلاس 1+ چه کسی است؟
گارانتی سه برابری بازگشت وجه در صورت انجام تمرینات:

ما اینقدر به این محصول مطمئن هستیم که برای شما عزیزان، گارانتی بازگشت وجه 100٪ قرار دادیم یعنی اگر محصول را دیدید و تمرینات را انجام دادید و رضایت نداشتید، سه برابر تمام وجه شما را بازخواهیم گرداند. (ما به کیفیت این محصول خیلی مطمئنیم، پس خیالمان راحت است و امیدواریم شما نیز با آسودگی آن را تهیه کنید)

https://www.bishtarazyek.com/Product/%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3مطالب دیگر:
📂شيـمـي مـــدرن📂نانو تکنولوژی📂ويژگي هاي فرايند ‚ نكات فني و شرايط عملياتي 📂مواد معدني 📂طرح اكتشاف سنگ لاشه و مالون هوس📂طلا📂طيف سنج جرمي📂نقــره Silver📂سنگ معدن اورانیوم 📂فتو شيميايي و آثار مخرب آن📂فسفر📂قابلیتهای محتمل تکنیکی نانوتکنولوژی 📂كاربرد علم شيمي در علوم📂كاتاليزور زايگلر📂خودآگاهی همراه با پرسشنامه📂کادمیوم ( Cadmium ) 📂كاني ها و سنگ ها📂کبالت 📂کربوهیدرات📂کروماتوگرافی لایه نازک (TLC) 📂کلسیم 📂گاز طبيعي وشاخه هاي اصلي اين صنعت 📂سينتيك📂لایه ی ا وزون چیست 📂لیپیدها