دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور

دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور
دانلود کتاب صوتی قورباغه را بخور|50491116|zaranetwork

عنوان کتاب: قورباغه را بخور

نویسنده: برایان تریسی

مترجم: مهدی قراچه داغی

گوینده: مهدی بقائیان

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 10

حجم کل فایل ها: 131 مگابایت

مدت زمان پخش: 3 ساعت و 17 دقیقه

زبان: فارسی

توضیحات:

کتاب صوتی قورباغه را بخور یا قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی به شما می آموزد که بهتر است هرکاری را، هرچقدر سخت یا آسان، سریع و بدون تعلل انجام دهید. سخت‌ترین کاری که در زندگی به انجامش اندیشیدید چیست؟
به نظرتان سخت تر و مشمئز‌کننده تر از قورت دادن یک قورباغه زنده می‌توان کاری را متصور کرد؟ اما آیا به این نکته توجه کرده‌اید که اگر روزتان را با این کار شروع کنید دیگر در تمام طول روز هیچ کار سخت و غیر‌قابل انجامی برای شما باقی‌نمی‌ماند؟ این مهمترین استعاره‌ای است که برایان تریسی یکی از مشهور ترین روان‌ شناسان جهان و از صاحبنظران درعرصه موفقیت و پیشرفت از آن برای آموزش شیوه‌های تقویت ذهن و زندگی‌تان برای پیشرفت در کتاب صوتی مشهورخود با عنوان «قورباغه را قورت بده» استفاده کرده است.
نکته قابل توجه در این اثر ارائه راه‌حل‌هایی 20 گانه در آن است که یک از آنها به تنهایی می‌تواند یک راه‌حل کامل برای رفع معزل کاری، اجتماعی و شخصی باشد و بدون نیاز به سایر راه‌حل‌ها می‌توان به صورت مستقل از آن بهره برد و البته هر کدام از قوانین تریسی در کنار یکدیگر نیز مجموعه‌ای محکم و تاثیرگذار را تشکیل می‌دهند. تریسی در همین زمینه و در بخشی از این کتاب خطاب به مخاطبانش می‌گوید: شک نکنید که کلید موفقیت چیزی جز دست به کار شدن و عمل کردن نیست. اصول این کتاب گویا عملکرد شما و نتیجه بخش بودنش را سریع و قابل پیش‌بینی می‌کند. پس هرچه سریعتر بیاموزیدش شک نکنید که سریعتر پیشرفت خواهد کرد!

فروشگاه آنلاین محصولات فایلی

پشتیبانی خرید:

09332126947

nradownload@yahoo.com


مطالب دیگر:
📂تحلیل استاتیکی غیر ارتجاعی سازه ها در sap📂اندرکنش خاک و سازه و اعمال در ایتبس📂تحلیل و طراحی قاب های صنعتی📂آموزش اکسل📂آشنائی با اینترنت📂پاورپوینت كیفیت كالا، خصوصیات ویژه و استاندارها در مدیریت خرید و روشهای مطلوب به منظور اخذ كالاها با كیفیت مندرج در قراردادها (فصل سوم کتاب سیستمهای📂پاورپوینت شناخت، ارزیابی و انتخاب منابع عرضه كننده كالاها و نكات اختصاصی در مورد خریدهای دولتی و تعاونی در مدیریت خرید(فصل چهارم کتاب سیستمهای خرید📂چگونگی مذاكره با فروشندگان در مدیریت خرید (فصل پنجم کتاب سیستمهای خرید، انبارداری و توزیع انواری رستمی)📂فیلم آموزش مدل سازی ساختمان در نرم افزار etabs📂دوره آموزشی توسعه كارآفرینی📂اس پی اس اس و لیزرل📂کارگاه مصاحبه و مشاهده در روش تحقیق📂مهارت های نوشتن و انتشار مقاله به انگلیسی📂حل المسایل فارسی مکانیک سیالات استریتر ویژه دانشجویان📂جزوء اصول حسابرسی📂کتاب خلاصه نکات استاندارد های حسابداری ایران📂جزوه کامل و در عین حال با زبان ساده درس برنامه نویسی c++ همراه با 6 نمونه سوال این درس📂پاورپوینت ضرب عدد در بردار ریاضی هشتم📂آزمون درس اول بخوانیم پایه پنجم ابتدایی📂برنامه دیکشنری تخصصی عمران📂آموزش نرم افزار استناد دهی منابع مندلی📂پلان اتوکد ساختمان خوابگاه با جزئیات مورد نیاز کلیه پلان های تاسیسات مکانیکی📂فرم معیار های ارزیابی پایان نامه ها برای اساتید،دانشجویان ومحققان📂100 نمونه سوال درس تحلیل 1 با پاسخ کاملا تشریحی📂جزوه کامل درس مکانیک خاک همراه با نمونه سوال و جواب تشریحی و تستی