دانلود پاورپوینت مقایسه اینترنت ایران با سایر کشورهای جهان

دانلود پاورپوینت مقایسه اینترنت ایران با سایر کشورهای جهان
دانلود پاورپوینت مقایسه اینترنت ایران با سایر کشورهای جهان|50290250|zaranetwork

مقایسه اینترنت ایران با سایر کشورهای جهان
نوع فایل: PowerPoint


تعداد اسلاید (ها): 13
مقدمه:


موسسه «آکامای تکنولوژی» گزارش مفصلی در مورد سرعت اینترنت جهان منتشر نموده است که در آن به مقایسه پارامترهای مهم کشورها با یکدیگر در سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ می پردازد. این موسسه ی آمریکایی، هر سه ماه در سال گزارشاتی از میانگین سرعت اینترنت کشورهای مختلف ارائه می کند. این تحلیل که براساس بررسی ۲۰۰ هزار میلیارد درخواست از ۱۴۹ کشور جهان آماده شده است.


توضیح سرعت میانگین اینترنت جهان در این مدت ۷.۲ مگابیت‌ بر ثانیه بود که نسبت به سال قبل ۱۵ درصد افزایش یافته است. از میان ۱۴۹ کشور مورد بررسی تعداد ۹۶ کشور در متوسط سرعت اتصال پیشرفت شایانی داشته‌اند. میانگین بیشترین سرعت اتصال کشورها نسبت به سال قبل با رشد ۲۸ درصدی به ۴۴.۶ مگابیت بر ثانیه رسیده است.


کره جنوبی هنوز رکورد بیشترین سرعت میانگین میان کشورها را با معدل ۲۸.۶ مگابیت بر ثانیه حفظ نموده اما این سنگاپور است که سریع‌ترین اتصال را با سرعت ۱۸۴.۵ مگابیت بر ثانیه به ثبت رسانده است. این نخستین باری است که آمریکا در لیست ده کشور پر سرعت قرار می گیرد. این کشور با ۲۲ درصد افزایش میانگین سرعت اینترنت برخلاف آمارهای قبلی به این جمع پیوسته است.


این تحلیل نشان می دهد ۶۲.۶ درصد از اتصال های اینترنت در کره جنوبی بالای ۱۵ مگابیت برثانیه هستند. همچنین ۹۶.۷ درصد از کاربران در این کشور از اینترنت ۴ مگابیت برثانیه استفاده می کنند. ۹۶ درصد از کاربران کره جنوبی از اینترنت بالای ۴ مگابیت بر ثانیه استفاده می‌کنند.فهرست مطالب:


عنوان


مقدمه


جدول مقایسه سرعت اینترنت در جهان


توضیح


رتبه بندی میانگین سرعت اتصال به اینترنت در کشورهای خاورمیانه و آفریقا


رتبه بندی بیشترین سرعت اتصال اینترنت در حوزه خاور میانه و آفریقا


اینترنت ایران


نمودار مقایسه سرعت اتصال ایران با کشورهای حوزه خاور میانه


پایان


منبع:


فروشگاه آنلاین محصولات دانلودی


پشتیبانی خرید: 09337266852مطالب دیگر:
📜پاورپوینت بررسی بازیگوشی کودکان و نقش عروسک📜پاورپوینت بررسی رسانه های جدید فرصت ها و تهدیدها 📜پاورپوینت بررسی نگاه دانشمندان و بزرگان جهان به امام علی📜پاورپوینت بررسی آیاتی در باب فضائل امام علی📜پاورپوینت ایجاد یک معماری فناوری اطلاعات📜پاورپوینت ساختار یک ارتباط موثر📜پاورپوینت مقاله دستورالعمل پيشگيری و مبارزه با قاچاق تجهيزات پزشكی📜پاورپوینت نوع داده های اولیه در جاوا📜پاورپوینت سایت کارازمایی بالینی📜پاورپوینت مشخصه های مهم وب جدید📜پاورپوینت مایکوتوکسین بایندر در صنعت دامپروری📜پاورپوینت مفاهیم اساسی در تعریف بازاریابی📜پاورپوینت آشنایی با انواع آمارها📜پاورپوینت شبکهای حسگر بی‌ سیم📜پاورپوینت نقش اکسیدان و آنتی اکسیدان در بدن و سیستم ایمنی📜دانلود پاورپوینت نقشه راه پروژه های هوش تجاری 📜دانلود پاورپوینت آشنایی با وسایل آزمایشگاه شیمی📜پاورپوینت بررسی انواع مشاغل و حرفه ها در قرآن📜پاورپوینت بررسی ازدواج از نگاه دین📜پاورپوینت بررسی احکام نجاسات📜پاورپوینت با موضوع یک بشقاب پر از خيانت📜پاورپوینت پیشگیری و کنترل بیماری اطفال📜پاورپوینت ترمیم در سیستمهای توزیع شده📜پاورپوینت انواع مسمومیتها ناشی از گزیدگی📜پاورپوینت اهمیت ایمنی بیمار