دانلود پاورپوینت آموزش HTML,CSS,JavaScript

دانلود پاورپوینت آموزش HTML,CSS,JavaScript
دانلود پاورپوینت آموزش HTML,CSS,JavaScript|42088363|zaranetworkدانلود پاورپوینت آموزش HTML;CSS;JavaScript

دانلود پاورپوینت آموزش HTML;CSS;JavaScript


مشخصات فایل
تعداد صفحات49حجم418/755 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش HTML;CSS;JavaScript جهت رشته کامپیوتر در 49 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


طراحی وب به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت وب در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازندهٔ وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، وب سایت‌ها با کُدهای ساده HTML نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری که ساختار ساده‌ای به وب گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به آدرس‌های دیگر از طریق ابرپیوند. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُدنویسی اش، اَبَرمتن یا اچ تی ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و به جای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.

فهرست مطالب:
نمایش متن
لیست ها
نام گذاری و ارجاع به نقاط دیگر سند
تعیین قلم
ارجاع به اسناد دیگر
درج تصویر
جدول ها
قسمت بندی صفحه
فرم ها و اجزای آن ها
نحو CSS
مکان Style Sheet ها
قوانین Style Sheet های خارجی
Javascript چیست؟
چرا Javascript؟
طرز قراردادن Javascript در HTML
حلقه ها
توابع
عبارات و عملگرها
شیء window
اجزای فرم ها


"

مطالب دیگر:
تحقیق در مورد زن یونانی تحقیق در مورد سر گذشت استبدادسلسله قاجارسنت و مدرنيته تاريخ و قاجارتحقیق درمورد صوفيانعالي قاپوعجايب هفت گانهگسترش اسلام در اروپاگنجینه نادرشاهمشخصات تاريخي و معماري سيزاغمصدق تا پهلويمعماری ایران در دوره مغولحضورسياسى زنان در دربار اتابكان و خوارزمشاهيانهنر سلجوقیانوضعيت زن در دوره قاجاراوضاع ايران در قديمرشته رياضيرشته شيميرشته فيزيكمهندسي برقمهندسي صنايعمهندسی صنایعمهندسي عمرانمهندسي كامپيوترمهندسي مكانيك