پاورپوینت اجرای نرم افزاری یک سازه بتنی با نرم افزار ETABS

پاورپوینت اجرای نرم افزاری یک سازه بتنی با نرم افزار ETABS
پاورپوینت اجرای نرم افزاری یک سازه بتنی با نرم افزار ETABS|42087431|zaranetwork

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات61حجم1104/312 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته عمران در قالب 61 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


سازه در نظر گرفته شده برای این پروژه یک سازه بتنی 10 طبقه با سه بلوک مجزا است. ارتفاع همه طبقات به جز ارتفاع طبقه اول و دوم 3.2m و ارتفاع دو طبقه اول 2.7m است. به دلیل اختصار از مدل کردن خرپشته صرف نظر شده است.
در سقف از تیرچه و بلوک استفاده شده است. سیستم باربر جانبی سازه، در دو طرف از نوع قاب خمشی متوسط است. (R=8) کاربری مسکونی است.(بنابراین برای محاسبه جرم ساختمان از 0.2بار زنده استفاده خواهد شد.)


فهرست مطالب
مشخصات کلی سازه
فرض اولیه برای مقاطع تیر و ستون
خلاصه بارگذاری
ترسیم تیر ها
رسم ستون ها
ایجاد تیرهای جلویی آسانسور
وارد کردن مقطع
معرفی مقاطع تیرها
تحلیل طیفی
معرفی بار استاتیکی
اختصاص مقاطع تیر و ستون
اختصاص دیافراگم صلب
تعیین جهت بار تیرچه و بلوک ها
احتصاص تکیه گاه ها
اختصاص بارهای خطی دیوار پیرامونی طبقات
و …


"

مطالب دیگر:
📒مبانی نظری و پیشینه شخصیت📒مبانی نظری و پیشینه فرسودگی شغلی و حمایت شغلی📒مبانی نظری و پیشینه مدیریت برند📒مبانی نظری و پیشینه ویژگی های شخصیت📒مبانی نظری و پیشینه ظرفیت جذب دانش📒مبانی نظری و پیشینه اتیسم📒مبانی نظری و پیشینه اثربخشی سازمانی📒مبانی نظری و پیشینه ارزشیابی آموزشی📒مبانی نظری و پیشینه آسیب شناسی ازدواج و طلاق📒مبانی نظری و پیشینه اعتماد اجتماعی📒تست رطوبت زمین وخاک، مخلوط کردن مواد چاه (ارتینگ)📒توانایی اجرای انواع سیستم های اتصال زمین (ارتینگ)📒توانایی حفر و آماده کردن چاه ارت📒توانایی همبندی اتصالات هادی ها و الکترودها (ارتینگ)📒سیستم گراندینگ ( ارتینگ )📒هم بندی اصلی و اضافی در سیستم ارتینگ📒توانایی محدود کردن مقاومت زمین، اندازه گیری و تست نهایی (ارتینگ)📒دانلود پاورپوینت هنر در تمدن اسلامى📒دانلود پاورپوینت خشم در كودكان📒دانلود تحقیق رباتیک، سنسورها، میکروکنترلر📒دانلود تحقیق ریکلوزر📒دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی و برنامه آن📒مبانی نظری و پیشینه الگوهای ارتباطی📒مبانی نظری و پیشینه انزوای اجتماعی📒مبانی نظری و پیشینه اهمال کاری