دانلود پاورپوینت پیامد های اقتصادی پیاده سازی IRFS

دانلود پاورپوینت پیامد های اقتصادی پیاده سازی IRFS
دانلود پاورپوینت پیامد های اقتصادی پیاده سازی IRFS|42087043|zaranetwork


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم5645/707 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت پیامد های اقتصادی پیاده سازی IRFS جهت رشته اقتصاد در 30 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

هدف اصلی الزامی کردن IFRS پیاده کردن این استانداردها توسط شرکتهای خصوصی نیست. بلکه بهبود گزارشگری شرکتهایی است که می خواهند از طریق بازارها، منابع مالی جمع آوری کنند.
الزام به گزارشگری بر حسب IFRS ابتدا از صورتهای مالی تلفیقی و شرکتهای بزرگ اغاز می شود زیرا مخاطبان و ذینفعان بیشتری دارند و ارتقای شفافیت گزارشگری برای انها با اهمیت تر است. حتی در برخی از شرکتها این الزام به شرکتهای خصوصی اصلا تعمیم نمی یابد زیرا هدف از این الزام چیز دیگری است.
گاهی این تعمیم الزام به استفاده از IFRS با احتیاط و گام به گام انجام شده تا زیرساختهای ملی مورد نیاز به تدریج شناسایی و فراهم شوند. مثلا اول از صورتهای مالی تلفیقی شروع می کنند نه صورتهای مالی اصلی زیرا الزامات کمتری را شامل می شود.


فهرست مطالب:
1. منافع و مخارج پیاده سازی IFRS
2. الزام شرکتهای پذیرفته شده در بورس به پیاده سازی IFRS
3. حداقل سازی انحراف از IFRS
4. پیچیدگی ها اجتناب ناپذیر اند
5. قانون گذاران ملی و گروه های منطقه ای با اهمیت هستند
6. ضرورت الزام ملی قوی و جدی
7. تائید مفاد قانونی مورد نیاز و زیربنایی


"

مطالب دیگر:
تحلیل محیطیتحليل الکتروفيزيولوژي سلولتحولات الکترونیکی نظام اداری در بازار سرمایهتخت جمشیدتخم مرغتدوین پایان نامهتربیت جنسیتربیت قرآنیتربیع دایره و تثلیث زاویهتربيت ارزياب و خودارزيابي بر اساس مدل سرآمدي EFQMترکیب فعالیت های یادگیریتسمهتشیع انگلیسی یا لندنیتصفیه آب و فاضلاب 158 اسلایدتصفیه آب و فاضلابتصفیه فاضلابتعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکستعریف سری زمانیتعریف مساله و مدل سازی تصمیم های چندهدفیتعريف واژه ارتباطتعیین سهم بخش‌هاتعيين مُد بهينه عملكرد DG با در نظر گرفتن برخي شاخص‌هاي قابليت اطمينانتعيين موقعيت با GPSتغذیه و بروز بیماری های قلب و عروقتغذيه در دوران بارداري