ترجمه مقاله تحقیقات در استراتژی سیستم كنترل تعلیق فعال براساس مدل با پارامتر های سیستم هیدرولیك:

ترجمه مقاله تحقیقات در استراتژی سیستم كنترل تعلیق فعال براساس مدل با پارامتر های سیستم هیدرولیك:
ترجمه مقاله تحقیقات در استراتژی سیستم كنترل تعلیق فعال براساس مدل با پارامتر های سیستم هیدرولیك:|41013479|zaranetwork

تحقیقات در استراتژی سیستم كنترل تعلیق فعال براساس مدل با پارامتر های سیستم هیدرولیك:

چكیده :

عیب تعلیق فعال با دقت پایین باعث شده است كه از حركت محرك به سمت جلو مشكلاتی به وجود آمده و همچنین تجزیه و تحلیل داده های تعلیق وجود دارد . از جمله پارامتر های سیستم تعلیق از طریق ساخت مدل تعلیق فعال در سیستم هیدرولیك است . ضریب ماتریس وزن شتاب بدنه خودرو و انحراف تعلیق و جابجایی تایر از طریق تجزیه و تحلیل كنترل LQg و تعلیق استراتژی كنترل LQg آورده شده است . نتیجه گیری این است كه تعلیق فعال كنترل بیشتری بر ثبات و راحتی نسبت به تعلیق فعال داشته و PID شبیه سازی شده و تعلیق فعال و غیر فعال PID شبیه سازی شده و تعلیق فعال و غیر فعال PID با هم مقایسه شده اند . عملکرد خروجی نیروی کنترل LQg بهتر از کنترل PID بوده است که می تواند از نیروی دریافت کننده سیگنال باشد.

کلمات کلیدی : تعلیق فعال مدل سیستم هیدرولیک معادله واحد کنترلLQg شبیه سازی

1 – مقدمه :

تعلیق فعال بین فضای بدون فنر و معلق سازی براساس تعلیق منفعل می باشد . تعلیق واقعی خودرو می تواند از طریق اندازه گیری سیگنال سنسور شتاب و سنسور جابجایی به دست آید . خروجی محرک با تعیین استراتژی و کنترل آن می تواند اطمینانی از عملکرد فرمان ترمز و شتاب را به وجود بیاورد . بیشترین پژوهش ها رابط بین نیرو محرکه و جابجایی محرکه را در نظر نگرفته اند . مدل بدون سیستم هیدرولیک دقتی ندارد . نقص ناشی از این رو نتایج عملی متفاوتی را در کنترل نشان می دهد . در نهایت شبیه سازی عملی کاهش را نشان می دهد . هسته تعلیق فعال استراتژی کنترل است . در حالیکه تحقیقات کشور ها هنوز در مرحله بهینه سازی استراتژی کنترل و پژوهش های تئوری است . حالت کنترل اصلی در تعلیق فعال نتیجه کنترل PID و کنترل فازی و کنترل شبکه عصبی و کنترل هوک می باشد .


مطالب دیگر:
📜دانلود مقاله آموزش ژيمناستيك 30 ص 📜دانلود مقاله اصول ارزشی و اخلاقی در ورزش 18 ص 📜دانلود مقاله بدن سالم با تغذيه مناسب 11 ص 📜دانلود مقاله بسکتبال 40 ص 📜دانلود مقاله رفع کمردرد با ورزش 25 ص 📜پوستر HSK 5 زبان چینی📜دانلود مقاله عضلات بدن 50 ص 📜دانلود مقاله فیزیولوژی و متابولیسم ورزش 22 ص 📜دانلود مقاله مقاله ورزش و بارداري 31 ص 📜دانلود مقاله ورزش بانوان 6 ص 📜دانلود مقاله آشنایی با بافته های سنتی 23 ص 📜دانلود مقاله دگرگونیهای تصویری آثار گل و مرغ از اسطوره تا پیدایی آثار گل و مرغ 30 ص 📜دانلود مقاله خط و تذهيب و نقاشي در اسلامى 20 ص 📜دانلود مقاله صنايع دستي و انواع آن 52 ص 📜پوستر HSK 6 زبان چینی📜طرح های وکتور کودکانه📜پاورپوینت آماده کمبود عناصر معدنی در گیاهان و علائم آن 15اسلاید📜پاور آماده ژنتیک،اپی ژنتیک ،کاریوتایپ و انالیز شجره نامه📜پاورپوینت شبکه (سخت افزاری و نرم افزاری) 📜پاورپوینت شبکه مدیریت ارتباطات📜پاورپوینت شبکه های VPN📜پاورپوینت شبکه های اجتماعی📜پاورپوینت شبکه های عصبی مصنوعی📜پاورپوینت شبکه های عصبی📜پاورپوینت شبیه سازی در لجستیک و مدیریت زنجیره تامین