پاورپوینت آشنایی با بازاریابی تک به تک

پاورپوینت آشنایی با بازاریابی تک به تک
پاورپوینت آشنایی با بازاریابی تک به تک|40272864|zaranetwork

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با بازاریابی تك به تك، در قالب pptx و در14 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تعریف بازاریابی تك به تك

تفاوت بازاریابی تك به تك با سنتی

اهمیت بازاریابی تك به تك

اهمیت رضایت مشتری

تعریف رضایت مندی مشتری

انواع نیاز مشتری

مراحل اجراییبازار یابی تك به تك و شناخت نیاز مشتری

نتیجه گیری

منابع

قسمتی از متن:

بازاریابی تك به تك تمام گامهایی که شرکت جهت شناخت و ارائه خدمات بهتر به مشتریان با ارزش خود بر می دارد را در بر دارد. بازاریابی تك به تك ، فرایند مستمر جهت شناسایی و ایجاد ارزشهای جدید برای مشتریان است که در آن منافع دو جانبه مورد توجه قرار دارد و این منافع در طول دوره عمر مشتری با او تقسیم می شود.

بری (1983) بازاریابی تك به تك را جذب، نگهداری و افزایش روابط با مشتریان تعریف کرده است. بنابه تعریف بری و پاراسورمن (1991) بازاریابی رابطه ای عبارت است از جذب ، توسعه و نگهداری روابط با مشتریان. به عقیده مورگان و هانت (1994) بازاریابی رابطه ای اشاره به تمام فعالیتهای بازاریابی در راستای برپایی، توسعه و نگهداری مبادلاتی سودمند دارد و بالاخره از دیدگاه گرون روس (1996) بازاریابی رابطه ای عبارت است از شناسایی، نگهداری و افزایش روابط با مشتریان و دیگر ذی‌نفعان در منافع؛ به طوری که اهداف تمامی طرفین درگیر تامین شود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" آشنایی با بازاریابی تك به تك" می باشد که در حجم 14 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


مطالب دیگر:
🔍تمرینات منتخب کتاب دینامیک مریام🔍فایل های پاورپوینت درس تصمیم گیری در مسایل مالی دکتر لشگری🔍استفاده از C. Vulgaris برای حذف دی اکسیدکربن در یک فتوبیوراکتور🔍کاربرد تجربی: واکسن تب برفکی در آمریکای جنوبی🔍فراوری فشار بالا در صنایع غذایی – ویژگی ها و کاربرد🔍پروپوزال مرور زمان‌ كیفری‌ در حقوق ایران‌🔍مبانی نظری مرور زمان‌ كیفری‌ در حقوق ایران‌🔍مرور زمان کیفری از نگاه اهل سنت و شیعه🔍رضایت شغلی در پرستاری و تاثیر در روابط خانواده و زناشویی🔍نقد مرور زمان🔍تاثیر سرمایه گذاری فناوری اطلاعات بر اثربخشی و کیفیت بیمارستان🔍سیگنال های مغز ، تولید، استفاده و خواص🔍جایگزین چربی - بررسی🔍ارکان و عناصر مشارکت در قتل عمد🔍بررسی جرم قتل در حقوق کیفری ایران🔍عنصر روانی قتل عمد در قانون جدید🔍بررسی تطبیقی عنصر معنوی قتل در حقوق ایران و مصر🔍تبیین و مقایسه قتل در حكم شبه عمد با انواع قتل در فقه و قوانین جزایی ایران🔍روشها و مدلهای سنجش رضایت مشتری با نگاهی به شاخصهای کشورهای مختلف🔍عناصر مشارکت در قتل عمد🔍مرور زمان در امور کیفری🔍بررسی بیومارکرهای جدید برای تشخیص زودهنگام سرطان🔍پنیر پروبیوتیک🔍لخته ساز زیستی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی و ابهام و تعارض نقش 50 صفحه