پاورپوینت آشنایی با شرکت خودروسازی تویوتا

پاورپوینت آشنایی با شرکت خودروسازی تویوتا
پاورپوینت آشنایی با شرکت خودروسازی تویوتا|40262385|zaranetwork

مقدمه

تویوتا، (Toyota) شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر تویوتا، آیچی قرار دارد. شمار کارکنان شرکت تویوتا بیش از ۳۳۳ هزار نفر میباشدو به عنوان بزرگترین خودرو ساز جهان شناخته می‌شود.

تاریخچه

پیشینه این شرکت، که در صنعت نساجی فعالیت می‌کرد ، به ابتدای قرن بیستم بازمی‌گردد، که بعنوان یک کارخانه ریسندگی فعالیت می‌نمود.

در سال ۱۹۳۵ اولین کارخانه خودروسازی تویوتا، آغاز به کار کرد و سال بعد، لوگوی تویودا به تویوتا تغییر یافت.

روند تغییر فعالیت تویوتا از ریسندگی به تولید خودرو

ساکیشی تویودا، که سال‌ها همچون پدرش، به فروش فرش اشتغال داشت، کارخانه ریسندگی را راه‌انداخت و در سال ۱۸۹۴ یک ماشین بافندگی صنعتی نیز ابداع کرد.

پسر کنجکاو و مستعد او، کیشیرو تویودا که در سال ۱۹۲۹ در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه توکیو فارغ‌التحصیل شده بود، در کارخانه پدر مشغول به کار گردید، اما همه توجه او صرف ساخت موتور اتومبیل شد.

و در ادامه داریم:

ادامه فعالیت تویوتا و موفقیت های آن

بنیان سیستم تولید تویوتا

سیستم‌های تولیدتویوتا

بازار تویوتا

5 سیاست کلان تویوتا

پر فروش ترین محصولات تویوتا

شعار تویوتا

فایل پاورپوینت 22 اسلاید


مطالب دیگر:
🔍دانلود تحقیق در موردتأملي بر جرم زنای به عنف در انگلستان22ص🔍دانلود تحقیق در موردتأملي بر وضع شناسي حقوق بشر در جهان كنوني 9ص🔍دانلود تحقیق در موردتأملی در افكار و ايده ها و اشعار سه شاعر (نسيم شمال ،لاهوتي و ميرزادة عشقي ) 108 ص🔍دانلود تحقیق در موردتأويل در مثنوي🔍دانلود تحقیق در موردتئاتر 67ص🔍دانلود تحقیق در موردتئاتر شاعرانه و شرق 80 ص🔍دانلود تحقیق در موردتئاتر مدرن 67 ص🔍دانلود تحقیق در موردتئاتر نوع اروپایی🔍دانلود تحقیق در موردتئاتر و سينما 28 ص🔍دانلود تحقیق در موردتئاتر کودکان🔍دانلود تحقیق در موردتئورى‏هاى مختلف درباره انقلاب اسلامى 5 ص🔍دانلود تحقیق در موردتئوري احتمالات🔍دانلود تحقیق در موردتئوري بازي🔍دانلود تحقیق در موردتئوري ترجمه🔍دانلود تحقیق در موردتئوري حسابداري🔍دانلود تحقیق در موردتئوري-مديريت-50ص🔍دانلود تحقیق در موردتئوري-نوين-مديريت-كيفيت-جامع-50-ص🔍دانلود تحقیق در موردتئوري-گراديان-43-ص🔍دانلود تحقیق در موردتئوری آزمایش فنر🔍دانلود تحقیق در موردتئوری بین المللی سس🔍دانلود تحقیق در موردتئوری حسابداری اجتماعی 11ص🔍دانلود تحقیق در موردتئوری صحفه زمین ساخت 10 ص🔍دانلود تحقیق در موردتئوریهای مدیریت🔍دانلود تحقیق در موردتابع 14 ص🔍دانلود تحقیق در موردتابع Mail در PHP