دانلود پاورپوینت مدیریت پروژه

دانلود پاورپوینت مدیریت پروژه
دانلود پاورپوینت مدیریت پروژه|40260574|zaranetwork

تعریف پروژه

پروژه عبارتست از مجموعـه ای از فعالیت ها که برای دستیابی به هدف خاص با مقاطع آغاز و پایان مشخص، اهداف، محـدوده و بودجه مشخـص انجـام می گیرد.

•پروژه مجموعه ای از تلاش ها، اقدامات و فعالیتهـای تکراری مرتبط به هم ومنحصر به فردجهت دستیابی به نتایج و اهداف مورد انتظار، در چارچوب برنامـه زمانی و بودجه پیش بینی شده می باشد.

پروژه مجموعه تلاش های موقتی برای تحقق یک تعهد و پذیـرش مسئولیـت به منظور ایجاد یک محصـول یا ارائه خدمات معین می باشد.

موقتی است یعنی نقطه آغاز و پایان معین دارد.

مشخص است یعنی خدمت یا محصول مورد نظر کاملا روشن و تعریف شده است.

یعـنی:

پروژه ها شامل فعالیت هایی است که باید در تاریخ های معین، با هزینه های معین و کیفیت تعیین شده اجرا شود.

ویژگی مشترک پروژه ها

پروژه ها یک دوره عمر معین دارند

پروژه ها مجموعه ای از اقدامات وعملیات منحصر به فرد(و بعضا پیچیده) است.

نتایج پروژه ها یکتا و منحصر به فرد است.

و..........................

مفهوم مدیریت پروژه

مدیریت پروژه فرآیندی است که با بکارگیری دانش، مهارت ها، ابزار و تکنیک های لازم، دسترسی به اهداف طرح را از طریق برنامه ریـزی و زمان بندی، اجــرا و کنترل عملیات امکان پذیـر می سازد.

اهداف و نیازها در سه بخش زیر مطرح می شود:

1- متولیان، کاربران و نیاز و خواسته های آنها

2- احتیاجات خاص و مشخص طرح

3- محدوده، زمان، هزینه و کیفیت طرح

اهمیت مدیریت پروژه

ناکارایــی روش های سنتــی در ساختار سازمانی و شیوه هــای قدیمـی مدیریــت در اجـرای پروژه ها دلیـل اصلــی مفهوم مدیریت پروژه است.

با توجـه به ماهیت منحصر به فرد پروژه ها لازم است تابه طـور خاص برای هر پروژه، ساختار سازمانـی،سیستم اطلاعاتی و ساختار اجرایی تعریف شود.

و..............

فایل پاورپوینت 78 اسلاید


مطالب دیگر:
📂تحقیق سیستم های توزیع برق📂تحقیق طراحی ژنراتورهای سنکرون📂تحقیق نیروگاه برق آبی📂تحقیق انواع پست هاي فشار قوي📂پروژه کارآفرینی مراحل تاسیس کارخانه آسفالت📂تحقیق نیروگاه بخار📂تحقیق روش های اندازه گیری دما📂تحقیق اندازه گیری رطوبت📂تحقیق بررسي توان اكتيو، توان راكتيو، ضريب توان و انرژي الكتريكي در محيط هاي هارمونيكي📂تحقیق طرح تولید کیک و شیرینی📂تحقیق برش پلاسما📂تحقیق خود تنظیمی (Self Regulated)📂تحقیق توربین های گازی📂تحقیق بررسی اجزای سیستم های انتقال در فیبر نوری📂پاورپوینت روش های تشخیص هویت بیومتریک📂پاورپوینت الگوریتم تشخیص و تصحیح خطا در شبکه های کامپیوتری📂پاورپوینت حسابداری ریسک و بازده مورد انتظار📂پاورپوینت زبان برنامه نویسی PHP📂پاورپوینت زمین الکتریکی (ارت)📂پاورپوینت زنجیره ارزش (Value Chanin)📂پاورپوینت موتورهای سنکرون📂پاورپوینت سوئیچ (Switch) در مهندسی اینترنت📂پاورپوینت معرفی سیستم های ترمز در خودروها📂پاورپوینت سیستم عامل بک ترک (BackTrack)📂پاورپوینت سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه (NIDS)