پاورپوینت خلاصه کتاب تحقيق در عمليات 1 ( پژوهش عملياتی 1) تالیف دکتر عادل آذر انتشارات دانشگاه پیام

پاورپوینت خلاصه کتاب تحقيق در عمليات 1 ( پژوهش عملياتی 1) تالیف دکتر عادل آذر انتشارات دانشگاه پیام
پاورپوینت خلاصه کتاب تحقيق در عمليات 1 ( پژوهش عملياتی 1) تالیف دکتر عادل آذر انتشارات دانشگاه پیام|39020155|zaranetwork

دانلود پاورپوینت با موضوع خلاصه کتاب تحقيق در عمليات 1 ،
در قالب ppt و در 239 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
پيشرفت و بقاي يك سازمان در دنياي كنوني كه دنياي رقابتي و پر‌شتاب مي باشد وابستگي زيادي به تصميم مديران آن سازمان دارد.
ارزش يك مدير به تصميماتي است كه مي‌‌گيرد. بنابر اين ديگر نمي توان تنها بر اساس تجربه به اين امر مهم پرداخت بلكه بهره‌گيري از اطلاعات و دانش مديريتي از جمله وظايف خطير يك مدير محسوب مي شود.

سرچشمه پژوهش عملياتي
منشأ استفاده از پژوهش عملياتي , عمليات نظامي جنگ جهاني دوم در سال 1941 بود , وقتي دانشمندان انگليسي توانستند با بهره گيري از دانش متخصصان علوم مختلف در استفاده از رادار كه تازه اختراع شده بود , در جنگ موفقيتهاي چشمگيري بدست آورند.
با مشاهده نتايج اين كار , از علوم مختلف در زمينه‌هاي ديگر از جمله حمله به زير دريايي‌هاي آلماني استفاده شد و با ادامه پيروزي‌هايي كه نتيجه تصميمات علمي بود , گروههاي علمي ديگري تشكيل شدند. براي مثال , فون نيومن و همكارانش در زمينه نظريه بازي‌ها و جرج دانتزيک در زمينه ارائه روش كارا و موفق " سيمپلكس" مشغول به كار شدند.

دو عامل مهم در پيشرفت علم پژوهش عملياتي

پيشرفت‌هاي چشمگيري كه در همان اوائل در زمينه توسعه فنون مربوطه صورت گرفت.
اختراع كامپيوتر
پژوهش عملياتي را مي‌توان به عنوان" مجموعه‌اي از مدلها و تكنيكها ي كمي تعريف كرد كه با استفاده از روش‌هاي علمي , مديران را در تصميم‌گيري هدايت و راهنمايي مي كند".
ويژگيهاي عمده پژوهش عملياتي
برخورد علمي و آگاهانه با مسئله
به كار گيري روشهاي علمي
استفاده از متخصصين علوم مختلف
استفاده از مدل ...تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 239
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی و استفاده جهت مطالعه خلاصه کتاب
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است


مطالب دیگر:
📜تحقیق با موضوع محاسبات در کامپیوتر📜تحقیق با موضوع سیستم عامل چیست؟📜تحقیق با موضوع مركز شبكه هوشمند📜تحقیق با موضوع بانک اطلاعاتی📜تحقیق با موضوع مسیر یاب📜تحقیق با موضوع مقایسه زبان های برنامه نویسی جاوا و C++ از نظر شی گرایی📜تحقیق با موضوع مهندسی نرم افزار I📜تحقیق با موضوع نرم افزار اوراكل📜تحقیق با موضوع هوش و هوش مصنوعی📜تحقیق با موضوع یک روش ماژول برای پنهان سازی تصویر با استفاده از کلید های فرکتالی📜دانلود مقاله فلسفه اشراق📜مقاله درباره منطق و فلسفه 24 ص📜تحقیق در مورد ارتش ایران در زمان ساسانیان📜تحقیق با موضوع امنیت در پایگاه داده های كامپیوتری📜تحقیق با موضوع کارت گرافیک دو پردازنده ای گیگابایت📜تحقیق با موضوع مروری بر سیستم عامل های WIN NT و XINU و MINIX و UNIX📜تحقیق با موضوع علم كامپیوتر شبكه های كامپیوتری📜کارآموزی درآموزشگاه کامپیوتر برهان (مبانی كامپیوتر)📜تحقیق با موضوع مزایای Kerberos📜تحقیق با موضوع آشنایی با چند سخت افزار کامپیوتر📜پاورپوینت Access Point و شبکه های بی سیم📜طرح لایه باز اعلامیه ترحیم مادر جدید📜تحقیق در مورد پرورش گاو📜تحقیق درباره تبخیر، تعرق و نیاز آبیاری در 39 ص📜پاورپوینت آزمایش درجه نفوذ قیر در 17 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع همراه با شکل