تحقیق پژوهشی مدل KANO (کانو ) و روشTRIZ 1 ( نظريه حل ابداعانه مساله )

تحقیق پژوهشی مدل KANO (کانو ) و روشTRIZ 1 ( نظريه حل ابداعانه مساله )
تحقیق پژوهشی مدل KANO (کانو ) و روشTRIZ 1 ( نظريه حل ابداعانه مساله )|35025916|zaranetwork

توضیحات:دانلود تحقیق پژوهشی با موضوع مدل KANO (کانو ) و روشTRIZ 1 ( نظريه حل ابداعانه مساله )،
در قالب doc و دز 53 صفحه،قابل ویرایش.

بخشی از متن:در این بخش ابتدا در مورد تعاریف ، اهمیت و ضرورت رضایت و وفاداری مشتری مطالبی عنوان می شود سپس تعاریف ، مزایا و مراحل انجام مدل های QFD ( گسترش کارکرد کیفیت ) ، مدل KANO (کانو ) و روشTRIZ 1 ( نظريه حل ابداعانه مساله ) بیان می شود و با ترکیب این مدل ها به مدل تحلیلی پژوهش می رسیم ، در انتهای فصل نیز پیشینه تحقیق با بررسی خلاصه چند مقاله داخلی و دو مقاله خارجی که مرتبط با موضوع می باشد آمده است و شرکت ایران شرق و محصولات آن معرفی شده است.
تا چند دهه قبل محصولات و خدمات ارائه شده از سوی سازمان ها ، بیش از آن که منطبق با خواسته ها و الزامات مشتریان2 باشد ، نتیجه فکر خلاق مهندسان به شمار می رفت. به عبارت دیگر نقش مشتری در اکثر مواقع تنها به یک مصرف کننده قانع محدود می شد و این مهندسان سازمان بودند که در فرایند تکوین محصول نقش وی را بازی می کردند. اما این تفکر تنها تا دهه های آخر قرن گذشته دوام داشت و رقابتی شدن بازارها ، فروپاشی مرزهای تجاری ، جهانی شدن اقتصاد3 و در نهایت افزایش سطح توقعات و الزامات مشتریان ، موجب افزایش توجه و اهمیت به خواسته ها و الزامات مشتریان گردید (رضایی ،1386).
رضایت مشتریان در دهه های اخیر به عنوان یکی از عوامل مهم در اندازه گیری عملکرد مدیریت و سوددهی سازمان به شمار می رود. طی ده سال اخیر انواع مختلف سازمان ها ، چه بزرگ و چه کوچک ، پی به اهمیت رضایت مشتری برده اند. به عنوان نمونه همه می دانند که حفظ مشتری های موجود نسبت به جذب مشتری های جدید هزینه کمتری دارد.
و . . .

فهرست مطالب:مقدمهرضایت مشتریوفاداری مشتریمدل گسترش کارکرد کیفیت1 (QFD)مراحل انجام روش چهار مرحله اي QFDمدل کانو ( KANO )روش نظريه حل ابداعانه مساله ( TRIZ )ارتباط QFD با مدل کانو و TRIZجزئیات کیفیتهای مدل Kano و ارتباط با روش TRIZ
حداقل نیازها در مدل کانو وابسته به روش TRIZو . . .

منابع دارد


مطالب دیگر:
مبانی نظری و پیشینه سندرم داون و کیفیت زندگی مادرانمبانی نظری و پیشینه سوگیری تفسیر و توجه و اضطراب اجتماعیمبانی نظری و پیشینه شادکامی و سلامت روانمبانی نظری و پیشینه شناخت شناسیمبانی نظری و پیشینه شیوه های فرزند پروری والدین و گرایش به مواد مخدرمبانی نظری و پیشینه طرحواره های ناسازگار اولیه و رفتارهای پرخطرمبانی نظری و پیشینه عقب ماندگی ذهنی و اختلالات شخصیتیمبانی نظری و پیشینه عملکرد تحصیلی و شیوه های فرزندپروریمبانی نظری و پیشینه عملکرد حافظه ی بیناییمبانی نظری و پیشینه فرزندپروری و اختلال نقص توجه - بیش فعالیهندبوک پایدار سازی زمین/زبان اصلی McGraw-Hillهند بوک/کتابچه طراحی و اجرای شمع /زبان اصلیمجموعه مقالات فارسی بتن سری اولمجموعه مقالات فارسی بتن سری دوممجموعه مقالات فارسی بتن سری سوممجموعه مقالات فارسی بتن سری چهارممجموعه مقالات بتن با فرمت ورد سری پنجمجزوه و تحقیق کامل و جامع مهندسی آب و فاضلابتحقیق و ارائه با موضوع گند زدایی آب به روش اشعه فرا بنفشدانلود پاورپوینت مدیریت کیفیت جامع در صنعت بیمهاثر زلزله بر پلهای بتنی با پایه های با ارتفاع متغیرپاورپوینت آشنایی با معماری جهان (دوره رنسانس)تحقیق و ارائه با موضوع اثر زلزله بر سدهای خاکیتئوری میراگر جرمی تنظیم شده برای سیستم های MDOFپاورپوینت روشهای اجرای پروژه با تاكید بر اجرای قراردادهای EPC