دانلود پاورپوینت با موضوع اصول مديريت آموزشي

دانلود پاورپوینت با موضوع اصول مديريت آموزشي
دانلود پاورپوینت با موضوع اصول مديريت آموزشي|32028706|zaranetwork،
در قالب ppt و در 44 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

انواع مكاتب مديريت
نظريه مديريت علمي
نظریه مدیریت اداری یا اصول گرایان
وظایف مدیریت از نظر فايول
مشخصات بروکراسی ماکس وبر
مكاتب نئوكلاسيك مديريت
مكتب روابط انساني
نظريه سلسله مراتب نيازها
و . . .


بخشی از متن پاورپوینت:
نظريه مديريت علمي:
از اواخر قرن سيزدهم شمسي مقارن با اواخر قرن نوزدهم ميلادي، گروهي تلاش كردند اصول مديريت را با به كارگيري روش هاي مهندسي در «طراحي شغل» علمي تر سازند. براي اين منظور مطالعات اوليه روانشناسان صنعتي كه «رويه هاي آزمايشي انتخاب پرسنل» را به كار مي بردند به آنها كمك كرد. اين گروه تلاش خود را بر «طراحي اثربخش كاركنان » متمركز كردند.

اصول بنياديني كه تيلور (frederick Tylor) در برخورد علمي با مديريت نهفته مي‌ديد عبارتند از:
1- جايگزيني اصول علمي به جاي محاسبات سرانگشتي
2- كسب هماهنگي در فعاليت هاي گروهي به جاي تشتت در عمل (كارتيمي)
3- جلب همكاري افراد به جاي آشفتگي حاصل از فردگرايي (وحدت)
4- كار و تلاش براي به حداكثر رساندن بازده (بهره وري)
5- تلاش به منظور ارتقاء سطح رشد تمام كاركنان براي ترقي روزافزون خود و سازمان (آموزش و توسعه نيروي انساني)

انتقادات وارده به مدیریت علمی - عدم توجه به احساسات و عواطف و روابط غیر رسمی افراد - درنظر گرفتن انسان به عنوان ابزار اقتصادی در کنار سایر ابزارهای کار - به سازمان از جنبه تخصصی ، ماشینی، و عقلایی و به صورت کاملاً رسمی می نگرد. - از دیدگاه این تئوری انسان موجودی است که بدواً با نیازهای اقتصادی و فیزیکی انگیزش پیدا می کند. - نادیده گرفتن اشتیاق کارگران برای رضایت شغلی و نیازهای اجتماعی آنان .
و . . .

مطالب دیگر:
📜روش چک کردن جوش ها در برج📜پاورپوینت با پس زمینه سوشی ژاپنی📜پاورپوینت با تم کارتونی پرندگان خشمگین📜اشعار قرآنی کودکان📜قالب پاورپوینت ایمنی در کارگاههای ساختمانی📜فیلم نحوه انجام آزمایش تراکم آزمایشگاهی (compaction test)📜اشعار کودکان📜احکام مناسبت ها📜اسلام و خودکفایی📜انواع نکاح📜جنگ روانی علیه پیغمبر📜روش تقویت رفتار مثبت📜کاردستی کودکان📜مساله تاویل📜میر مهر و میر غضب📜ست کردی بسیار شاد📜مقاله خوردگی (۳۵صفحهWord)📜مقاله در مورد خوزستان (۵۲صفحهWord)📜600 نمونه سئوال پداگوژی (مربی گری و فنون تدریس) سازمان فنی و حرفه ای به همراه پاسخ📜مقاله کروموزوم (دبیرستان)(۸صWord)📜همه چیز درباره عزاداری📜مقاله تلوزیون های LCD وپلاسما (دبیرستان)(۱۸صWord)📜مقاله لیزر و کاربردهای آن (۱۸صفحهWord)📜مقاله ملک الشعراء بهار (۱۲صWord)📜پلان بازار با جزئیات