دانلود طرح توجیهی: تولید غذاي کودک ( شير سويا)

دانلود طرح توجیهی: تولید غذاي کودک ( شير سويا)
دانلود طرح توجیهی: تولید غذاي کودک ( شير سويا)|30011048|zaranetwork

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرحبررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)دارای فرمت ورد می باشد.مفصل و با تمام جزئیات بسیار کامل و مرتبمناسب برای شروع یک کسب و کارمناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسینگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

چکيده :هدف از انجام اين بررسي ، مطالعه و امکان سنجي احداث واحد توليد غذاي کودک ( شير سويا) است . در اين بررسي بازار فروش، واردات و صادرات ، واحد هاي فعال و در دست احداث , منابع تامين مواد اوليه و کليه ماشين الات و ساير امکانات مورد نياز براي احداث واحد به تفصيل شرح داده شده است.طبق بررسي انجام شده احداث چنين واحدي نياز به سرمايه ثابتي حدود 800 ميليون تومان دارد و سرمايه در گردش مورد نياز برابر 80 ميليون تومان و کا هزينه هاي توليدي سالانه برابر 250 ميليون تومان است. سرمايه گذاري اوليه طرح ظرف مدت 6 ماه برگشت مي يابد .احداث واحد در استان هايي نظير تهران، قزوين و مرکزي از مزيت نسبي برخوردار است.

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.مطالب دیگر:
📗تحقیق ده فایده سازمان تجارت جهانی📗تحقیق حقايق در مورد کسب📗تحقیق مفاهیم درآمد و ارزیابی دارائی ها📗تحقیق دارایی📗تحقیق ريسك سود مازاد، ارزش‌هاي ذاتي و قيمت‌ هاي سهام📗تحقیق شناخت ریسک و بازده CAPM📗تحقیق چرا حسابداری دولتی و گزارش گری دولتی جدا هستند و بایستی متفاوت با؟شند📗تحقیق راهبردهای مدیریت ایمنی دانشگاه چارلز استورت📗تحقیق امام خميني (ره) و مباني حمايت ازفلسطين📗تحقیق امام خمينى (ره) و گفتمان تجدد اسلامى📗تحقیق امام خمينى (ره) از ولادت تا رحلت📗تحقیق زندگی نامه امام خمینی (ره)📗تحقیق الگويی از رفتار معقول دوجنس مخالف📗تحقیق اقسام صفات الهي📗تحقیق اقتدار دين در پالايش جامعه از انحرفات اجتماعي📗تحقیق افراط در زهد و عبادت اسلام📗تحقیق اعتكاف📗تحقیق اعتدال و ميانه‏ روى در اسلام📗تحقیق آسیب‌ شناسی تربیت دینی جوانان📗تحقیق اسامی پیامبر (ص) در قرآن کریم📗تحقیق اسلام📗تحقیق اسلام و برابری انسان ها📗تحقیق اسلام و سینما📗تحقیق اسلام دینی📗تحقیق اسلام، دین محبت و مسلمان نماد مهرورزی