دانلود تحقیق در موردآشنايي با دامپروري ايران

دانلود تحقیق در موردآشنايي با دامپروري ايران
دانلود تحقیق در موردآشنايي با دامپروري ايران|2052535|zaranetwork

نام فایل : آشنايي با دامپروري ايران

فرمت : .ppt

تعداد صفحه/اسلاید : 24

حجم : 5 مگابایتبسم الله الرحمن الرحيم
آشنايي با دامپروري ايران
((استان قم))استان قم
در جنوب استان تهران , شمال استان اصفهان و جنوب غربي استان مرکزي واقع شده است.اقليم شهرستان:
آب و هواي قم در طبقه بندي اقليمي کشور در زمره آب و هواي نيمه بياباني (جزو اقليم کويري و خشک) محسوب مي‌‌شود چون نزديک به منطقه بياباني مرکز ايران است. تابستانهاي آن گرم و خشک و زمستانهاي آن کم و بيش سرد است اختلاف دماي سالانه نسبتا زياد و در اغلب اوقات خشکي هوا غلبه دارد. عليرغم آب وهواي خشک ونيمه بياباني اين استان مناطق خوش آب وهوايي اطراف شهر قم وجود دارد که برخوردار ازآب وهواي سرد کوهستاني بوده ومحل مناسبي براي گذران تعطيلات وايام گرم سال مي‌‌باشد.
مشخصات جمعيتي و اجتماعي شهرستان:
جمعيت شهرستان قم در سال 1375 برابر با 853044 نفر بوده است که 91/16 درصد آن در نقاط شهري ساکن مي‌‌باشد. درقم طوايف (زند،گائيني،شاهسون،لک و...) زندگي مي‌‌کنند.
نسبت جنسي 105 مرد به ازاي 100 زن
بعد متوسط خانواده 4/74 نفر مي‌‌باشد که در نقاط شهري 4/79 نفر در نقاط روستائي 4/25 نفر مي‌‌باشد .
9/76 درصد جمعيت شهرستان مسلمان و مابقي را پيروان ديگر اديان الهي تشکيل مي‌‌دهند .
برآورد جمعيت دام به تفکيک نوع دام1381
هزار راس - نفر
برآورد جمعيت دام به تفکيک نوع دام 1382 هزار راس _نفر
برآورد جمعيت دام به تفکيک نوع دام 1383 هزار راس_نفر
روند افزايش تعداد گاو
هزار راس
برآورد واحد دامي به تفکيک نوع دام در سال 82

برآورد واحد دامي به تفکيک نوع دام در سال 83

وضعيت مرغداريها (واحد مرغ گوشتي)
....مطالب دیگر:
📜تحقیق و مقاله ای در مورد اهن بدن📜تحقیق و مقاله ای در مورد دیابت📜شکل مطلوب بی دردی در زایمان📜بهبود سرعت یادگیری شبکه های عصبی چند لایه با الگوریتم پس انتشار خطا📜تحقیق و مقاله ای در مورد بهداشت📜تحقیق و مقاله ای در مورد بهداشت تغذیه ای📜تحقیق و مقاله ای در مورد بهداشت دوران بارداری📜تحقیق و مقاله ای درمورد بهداشت صنعتی📜تحقیق و مقاله ای درمورد بهداشت عمومی نوزادان📜تحقیق و مقاله ای در موردشغل بهداشتکاری دهان ودندان(Dental Hygienist )📜تحقیق و مقاله ای در مورد بیماری ms📜تحقیق و مقاله ای درمورد بیماری دیابت📜تحقیق و مقاله ای در مورد بیماری سل📜تحقیق و مقاله ای درباره بیماری قند📜تحقیق و مقاله ای در مورد بیماری های ارثی استخوانها📜تحقیق و مقاله ای درمورد بیماری های عفونی در دامپزشکی📜تحقیق و مقاله ای در مورد بیماری های چشمی📜تحقیق و مقاله ای درمود وظایف و نحوه ی عملکرد واحد های مختلف یک بیمارستان📜تحقیق و مقاله ای در مورد بیماری کزاز📜تحقیق و مقاله ای پیرامون بیماری های شایع درکودکان📜تحقیق و مقاله ای در مورد مقایسه روشهای درمانی بیماری پارکینسون در طب جدید و طب سنتی📜تحقیق و مقاله ای در مورد پاسخ هاي هورموني نسبت به فعاليت هاي ورزشي و تمرينات جسماني📜پایان نامه ی دوره هاي قاعدگي غير طبيعي Abnormal Menstrmal Periods 📜تحقیق و مقاله ای در مورد پتانسیل غشایی و عوامل موثر بر ان📜تحقیق و مقاله ای در مورد اپاندیسیت