پاورپوینت کاروانسرای قصر بهرام

پاورپوینت کاروانسرای قصر بهرام
پاورپوینت کاروانسرای قصر بهرام|2006991|zaranetwork

توضیحات:
فایل (جاده گرمسار ورامین) ، در حجم 32 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:
کاروانسرای قصر بهرام د‌ر ۱۵۴ کیلومتری جنوب تهران و بر سر راه جاد‌ه سنگی قد‌یمی و کاروانروی کویری اصفهان ـ کاشان ـ گرمسار قرار د‌ارد.
این جاد‌ه د‌ر طول مسیر خود‌ از کنار کاروانسرای عین‌الرشید‌ می‌گذرد و به جاده سنگفرش نیز معروف است.
در شمال اين روستا قلعه‌اى معروف به كاظم آباد وجود دارد كه با خشت و گل بنا شده و به عنوان يك مجموعه دامپرورى و كشاورزى در دوره قاجار و پهلوى اول مورد بهره‌بردارى بوده است. اين قلعه كه پلان مربع مستطيل دارد داراى ۴ برج در چهارگوشه خود است و تنها ورودى آن در ضلع شرقى قرار دارد؛ وجود حمام عمومى در مجاور بخش مسكونى نشان از اهميت اين قلعه دارد. اين مجموعه يكى از معدود سكونتگاه‌هاى زيستى و فعاليتى بر مبناى مناسبات خان محور است كه به عنوان نمونه‌اى نسبتاً سالم قابل بازسازى و بهره‌بردارى با اهداف گردشگرى است.
بعد از تماشاى اين قلعه و پس از عبور از سياه كوه و پشت سر گذاردن پيچ و خم‌هاى مسير، قصر بهرام در ميانه تپه ماهورهايى پراكنده در دامنه كوه، خودنمايى مى‌كند و بالاخره قصر پيدا مى‌شود. اين كاروانسرا كه نام عجيب ولى با مسماى قصر بهرام را بر آن نهاده‌اند با سنگ‌هاى سفيد مايل به كرم رنگ پوشيده شده است.

برای رسیدن به قصر بهرام می‌توانید از چهار مسیر استفاده کنید:

۱- مسیر پیشوا، قلعه بلند، مبارکیه و سپس قصر بهرام
۲- مسیر گرمسار، لجران، کهک، جاده سنگفرش گرمسار و سپس قصر بهرام
۳- مسیر ورامین، چرمشهر، بند علی خان، محیط بانی شکرآباد، مبارکیه و سپس قصر بهرام
۴- مسیر کاشان، آران، مرنجاب، سفیدکوه و سپس قصر بهرام
و...

فهرست مطالب:
اطلاعات کلی کاروانسرا
تصویر هوایی از کاروانسرا قصر بهرام
معرفی کاروانسرای قصربهرام
بررسی مشخصات کاروانسرا
مهم‌ترين ويژگى اين بنا
نحوه دسترسی
عکس از خرابه های حرمسرا
تصاویر کاروانسرا

این فایل با فرمت پاورپوینت در 32 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:
فایل پاورپوینت معماری عصارخانه (29 اسلاید)مطالب دیگر:
📒حسابداری منطقی📒حسابداری کارخانه قند📒حسابداری مربوط به شركت صنایع نخ خمین📒تحقیق حسابرسی📒جزوه دوره آموزشی حفاظت ترانسفورماتورهای قدرت📒کتاب اصول و مبانی ابزاردقیق📒آشنایی با مراحل ساخت «Davinci Tower»📒جزوه سیستم برق واحد های فرایندی پالایشگاه📒جدول روش های اندازه گیری مقاومت مخصوص خاک📒کتاب تست ترانسفورماتورهای قدرت📒منوال انگلیسی DVP-PLC Application Manual: Programming📒جزوه 180 اصطلاح ابزاردقیق📒منوال MICROMASTER 430 7.5 kW - 250 kW📒آموزش تصویری وی ری در معماری - تری دی مکس📒نرم افزار جامع دهیاری📒پاورپوینت آشنایی با مفهوم رهبری📒پاورپوینت میكروبیولوژی مواد غذایی📒پاورپوینت كنترل بیولوژیكی بیماریهای گیاهان زراعی📒پاورپوینت نقش ورزش و فواید آن در افراد معلول📒پاورپوینت سیستمهای Spooling📒دستور send در شبکه و دستورات مشابه در ویندوز📒پاورپوینت آشنایی بامفهوم توکل📒چکیده کتاب بوروکراسی و توسعه در ایران📒پاورپوینت سرپرستی کاروان های ورزشی📒پاورپوینت انگیزش در افراد