دانلود پاورپوینت درباره AFM

دانلود پاورپوینت درباره AFM
دانلود پاورپوینت درباره AFM|1683974|zaranetwork

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 18 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ميكروسكوپ نيروي اتمي Atomic Force Microscopy ميكروسكوپ نيروي اتمي AFM از آنجا كه قدرت تحليل بي مانندي دارد به عنوان يك ابزار با ارزش در بررسي مواد معرفي شده است. قدرت AFM در تصوير كردن صفحات در گازها يا در زير مايعات، توانايي آن را در حل مسايل صنعتي بسيار بالا برده است. شايان ذكر است اين پيشرفت هاي حاصل شده در STM بود كه باعث اختراع دستگاهي با ويژگيهاي AFM گرديد.

مطالب دیگر:
📜آموزش ضرب دو عدد منفی با تکنیک تصویری📜آموزش کوچکترین مضرب مشترک با تکنیک تصویری📜بررسي رابطه افسردگي و وزن در بين جوانان دختر حدود سني 25-18 شهرستان ابهر📜بررسي افكار و احوالات امين الدوله📜بررسي رابطه بين روش شاگرد محور و رشد و پرورش خلاقيت📜اثرات محلول پاشی روي بر عملکرد و شاخص هاي رشد سه رقم اسفناج📜بررسي رابطه بين سبكهاي دلبستگي و اضطراب📜اثر پارامتر های هندسی بر روی انتقال حرارت و افت فشار در طراحی مبدل های حرارتی📜بررسي رابطه بين عزت نفس و افكار غير منطقي در دانش آموزان دبيرستان دخترانه شهرستان نظر آباد📜آموزش مساحت جانبی و کل با تکنیک تصویری📜آموزش معادله با تکنیک تصویری📜آموزش اعداد علامت دار با تکنیک تصویری📜بررسي رابطه بين ميزان اضطراب دانش آموزان و نسبت تقلب آنها در مدرسه📜کاربرد فلو سنجها در آلوميناي جاجرم📜كنترل گسترده پست هاي فشار قوي📜جزوه آموزشی فصل اول و پنجم الکترومغناطیس دکتر بهادرزاده📜بررسي رابطه ميان جهت گيري هدف با خود تنظيمي يادگيري و پيشرفت تحصيلي📜تحقيقي بر سيستم تحريك و راه انداز ژنراتورها📜سوالات آزمون سراسری کاردانی به کارشناسی برق قدرت📜سوالات دروس عمومی کنکور ریاضی سال 94📜کنکور ارشد📜سوالات اختصاصی کنکور ریاضی سال 94📜سوالات دروس اختصاصی کنکور تجربی سال 94📜سوالات دروس عمومی کنکور تجربی سال 94📜فیزیولوژی